Prekvapení? Takéto veci sa stávajú pravidlom a nielen pri raritných Ferrari. Ak ste si chceli kúpiť najnovšie a najlepšie Ferrari FXX K hneď po je jeho predstavení na Finali Mondiali, tak máte smolu. Ferrari už stihlo predať všetkých 32 kusov FXX K, ktoré vyrobí. Áno viem, predané nie je celkom vhodné slovo, pretože majitelia autá nebudú mať vo vlastných garážach.

Ferrari už stihlo predať všetkých 32 kusov FXX K. Hovorí sa, že každý záujemca zaplatil za 1050 koňovú krásku 2,18 milióna eur.

Podľa posledných informácií každý záujemca za FXX K zaplatil 2,18 milióna eur. Oproti štandardnému Ferrari LaFerrari má experimentálne FXX K 1050 koní a stojí o 560 000 eur viac. Nemôžete s ním však na cestu a ani jazdiť kedy sa vám zachce. Za volant sa dostanete len na špeciálnych Ferrari podujatiach.

Musí byť šialené jazdiť v aute, ktorého výkon je o 87 k vyšší ako má LaFerrari a s aero balíkom, ktorý vyvíjali tak poctivo, akoby to bola Formula 1. FXX K navyše znie oveľa lepšie ako súčasné hybridné monoposty F1. Ponúkne dokonca o 50 koní viac ako McLaren P1 GTR.

Zdroj: carscoops.com