MSR halové motokáry

Majsterkou SR v triede Junior MAX je Barbora Pucherová

V triede JUNIOR MAX, už v predchádzajúcom kole ukázal svoju rýchlosť Filip Baláž. Tento krát to potvrdil a vyhral kvalifikáciu a aj obe rozjazdy. Aktuálne prvá pretekárka tejto triedy Barbora Pucherová však išla na istotu a druhé miesta v jednotlivých jazdách jej stačili na zisk titulu majstra SR 2014 v triede Junior MAX. Aj keď je o majstrovi SR rozhodnuté, veľmi zaujímavý súboj sa bude ešte odohrávať o celkové umiestnenie na druhom a treťom mieste. O tieto pozície ešte bojujú jazdci Michal Lukačovič a Simon Suchovský.

MSR halové motokáry

Renáta Zajcevová sa stala majsterkou SR v triede Ženy

Trieda ŽENY sa postupne rozširuje a je len škoda, že nejazdili od začiatku sezóny všetky pretekárky. Už niekoľko kôl spolu zvádzajú tuhý boj o prvé miesto viac-menej dve ženy,  Renáta Zajcevová a Michaela Dorčíková. Doteraz ťahala za kratší koniec Michaela, ale tento krát sa jej podarilo skompletizovať víťazný hattrick, keď zvíťazila v kvalifikácií a aj oboch jazdách. Každopádne opäť stabilnou a takpovediac jazdou  na istotu si Renáta Zajcevová zabezpečila titul majstra SR 2014 v kategórií Ženy.

MSR halové motokáry

Titul majstra SR v triede Senior vybojoval Ali Andreas Gharakhani

Celú sezónu dominuje v triede SENIOR jeden jazdec, Ali Andreas Gharakhani. Ani tentokrát nenašiel Ali premožiteľa a právom sa stal majstrom SR 2014 v kategórií Senior. Vyhral kvalifikáciu a obe rozjazdy. Aj keď v druhej rozjazde na neho počas celých pretekov tlačil Milan "NOE" Molnár. Trieda Senior je najpočetnejšie obsadená, a vyrovnanosť pola sa prejavuje častým striedaním jazdcov na stupňoch víťazov. V tejto triede to bude na poslednom kole ešte veľmi zaujímavé, nakoľko o umiestnenie 2 - 4, bojujú ešte štyria jazdci.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 12 obrázkov

Zdroj: kartarena.sk

Foto: starline.sk