To čo priniesla, ponúkla, čo vytvorila a naštartovala tu nemá obdobu. Pre širokú verejnosť je možno až príliš profesionálna a náročná. No cenovo je naozaj veľmi dostupná. Jej zameranie a priestor pre skutočné pretekanie, nie len vozenie sa, je skvelá vec. Pre 99% návštevníkov sú ponuka a možnosti v KartOne výzvou a permanentným dôvodom na zlepšovanie. Mnohí to naozaj využívajú. Chodia tu trénovať, pretekať, porovnávať a hecovať sa no hlavne baviť sa s rovnako "postihnutými". Kart1 bola na Vianoce 2011 skvelým a dlhoočakávaným vianočným darčekom pre všetkých malých i veľkých, mladých i starších pilotov.

Dnes je ním ešte viac a teší o poznanie viac pilotov. Aj tých, ktorí dve zimy späť ani netušili, že sa ich to týka. Iste viete, že jedným zo základných parametrov dobrého darčeka sú obľúbenosť, praktickosť a možné časté využitie. Neviem, čo tento rok pod stromčekom nájdete vy a netuším čo ste kúpili svojim blízkym, no viem, že páni Maroš Hedera, bratia Mike a Simon Krasňanskí, Roman Ochaba, Jano Ondrejka, Marian Matúš a Milan Molnár nám pred dvoma rokmi dali dar, z ktorého sa stále tešíme a radosť neopadá. Ako to celé vidí šéf prevádzky Tomáš SIMON Krasňanský?

Neviem, čo tento rok pod stromčekom nájdete vy a netuším čo ste kúpili svojim blízkym, no viem, že KartOne bola pred dvoma rokmi darom, z ktorého sa stále tešíme a radosť neopadá...