Veľké množstvo divákov bolo svedkami mimoriadnych úspechov našej slovenskej pretekárskej elity. Miro Konôpka z tímu ARC Bratislava si so svojím prototypom Ligier LMP3 vyjazdil 2. miesto v sobotných a 1. miesto v nedeľných šprintových pretekoch, ktoré doplnil 1. miestom po tuhých bojoch vo vytrvalostných pretekoch. 

V triede GT3 v sobotu získal pekné víťazstvo Zdeno Mikuláško z tímu ARC Bratislava na Lamborghini Huracán GT3 pred Filipom Salaquardom na Audi R8 a Štefanom Rosinom na BMW M4 GT3 z tímu Trevor Racing. Vo vytrvalostných pretekoch si tretie miesto v triede TC-3500 odniesla dvojica Maťo Homola - Viktor Mráz na Hyundai i30N.

V MX-5 Cupe 2,0 fantastické výkony predvádzali bratia Sikhartovci. V sobotu vyhral Simon pred Matejom, tretí bol Rudolf Beňo. V nedeľu si menili pozície prakticky v každom kole, no napokon zvíťazil Matej Sikhart o 97 tisícin sekundy pred Simonom. V MX-5 Cupe 1,6 bral dva poháre za triumf Tomáš Kameništiak, ktorý po oba dni vyhral pred Tomášom Kazárkom a Markom Kazárkom.

V Clio Cupe v rámci ESET Cup Series išiel skvele Adam Konôpka z ARC Bratislava. V sobotu skončil na 3. mieste za už istým šampiónom Martinom Kadelčíkom a Nemcom Michaelom Hulmom. V nedeľu nestačil už len na Kadlečíka, Hulma zdolal po peknom súboji. V slovenskom hodnotení skončil druhý Ondrej Fekete a tretí Radoslav Obrtal.

zdroj: SlovakiaRing.sk