Žuvačky bez cukru Orbit nielen pomáhajú jednoduchšie uvoľňovať napätie a lepšie udržiavať pozornosť, ale sa starajú o zuby a o zdravý úsmev. „V ťažkých chvíľach pred súťažou žujem často. Žuvačky bez cukru sú pre mňa nevyhnutným spolujazdcom, pretože mi pomáhajú zuby čistiť od povlaku, ale čo je dôležitejšie, uvoľňujú aj napätie, ktoré pred pretekmi cítim,“ zveril sa Maťo Homola. So žuvačkami Orbit budete svieži v každej situácii, či už je vaša cesta akokoľvek dlhá alebo náročná. „Občas najazdím veľa kilometrov za pretekmi, významnú rolu potom hrá únava, strata sústredenia a aj nervozita. To všetko mi žuvačky a celkovo žuvanie pomáhajú zlepšovať,“ prezrádza Maťo Homola, známy slovenský automobilový pretekár ETCC.

Od 1. júna 2015 do 12. júla 2015 môžu všetci súťažiť o nové vozidlo ŠKODA Fabia Combi alebo o DVD systém do auta! Stačí si kúpiť aspoň jedno balenie Orbit dózy s obsahom 46 ks dražé ľubovoľnej príchute.
s dozou orbit mozete vyhrat nove auto skodu fabia III combi

Orbit dóza má, popri ekonomických benefitoch, hromadu ďalších výhod, ktoré si všimol aj Maťo Homola: „Dózu som si zaobstaral spolu so šikovným držiakom, a tak je manipulácia s ňou omnoho jednoduchšia a žuvačku mám vždy po ruke, aj na dlhších cestách, napríklad na dovolenku. Navyše mám šťastie, pretože s priateľkou preferujeme tie isté žuvačky Orbit, čím odľahčím peňaženku,“ dodáva s úsmevom Maťo.

A teraz môžete s Orbit dózou vyhrať auto! Značka Orbit pre svojich spotrebiteľov pripravila na leto veľkú súťaž o auto. Od 1. júna 2015 do 12. júla 2015 môžu všetci súťažiť o nové vozidlo ŠKODA Fabia Combi alebo o DVD systém do auta! Stačí si kúpiť aspoň jedno balenie Orbit dózy s obsahom 46 ks dražé ľubovoľnej príchute, zaregistrovať svoju účtenku na www.orbitspolujazdec.sk, zodpovedať súťažnú otázku a hrať o auto, ktoré každému úsmev rozžiari ešte viac. Pre viac informácií navštívte www.orbitspolujazdec.sk.