Sabine Schmitz dala modelu Škoda Kodiaq RS na najťažšom okruhu sveta riadne do tela. Že sa jedná o 7-miestne SUV ju vôbec nevyrušovalo, veď tu už jazdila aj s dodávkou.

Asi nikoho netreba presviedčať o tom, že Škoda má marketing aj PR zvládnuté skutočne nadštandardne. Pár dní pred oficiálnym predstavením športovo ladeného SUV sa s ním vybrali na najťažší okruh sveta - Severnú slučku Nurburgringu. Do spolupráce s týmto projektom oslovili jedného z najväčších odborníkov na túto trať. Je ním žena, celému motoristickému svetu dobre známa Sabine Schmitz, pre ktorú je Zelené peklo už desaťročia domáca trať. Nielenže ju pozná naspamäť, ale dokáže na nej jazdiť tak, ako skutočne málokto. 

7-miestny model Škoda Kodiaq RS zažije v rukách skúsenej jazdkyne a pretekárky skutočne peklo. Oficiálna správa hovorí o kole, ktoré pokorí rekord. Aký konkrétne radšej šikovne neuvádzajú. Všetko majú nepochybne dobre premyslené. Napriek tomu, že Škoda Kodiaq RS bude mať oficiálnu svetovú premiéru na októbrovom autosalóne Paríž 2018, už o dva dni Škoda Auto zverejní celé oficiálne video, v ktorom zistíme, ako to s tým rekordom je. Máte nejaké tipy, čo tým ľudia z Mladej Boleslavi myslia?

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov