Lotyši už nejaký čas idú na plný plyn! Od leta sme priniesli dve špičkové akčné auto videá. Jedno zostrihané z autičkárskych akcií v Lotyšsku, druhé skomponované na spôsob Gymkhana od Kena Blocka.  Obe stoja zato. Teraz prinášame tretie. Je jednoznačne najlepšie. Nasadilo fakt vysokú latku a ťažko si dokážem predstaviť, že z Európy môže prísť niečo lepšie. No rád by som sa mýlil. Akcia, ktorá vás v zhruba 3 minútach čaká je totiž špičková!

Staré, opustené areály lákajú a majú čaro. Stvárať sa v nich dá takmer čokoľvek. Toto video je jeden z tých lepších nápadov :)

Čo uvidíte vo videu? Traja drifterskému svetu dobre známi maníci Ryan Tuerck, Kristaps Bluss a Matt Powers driftujú po opustenej sovietskej raketovej základni v Lotyšsku. A nemajú len tak hocaké hračky. BMW M3 E92 s kompresorom s výkonom približne 800 koní a podstatne viac nadupanejšia BMW M3 E46. Tá má až 950 koní! Nemcom krásne sekunduje japonské náradie v podobe upraveného Nissanu 350Z s motorom V8 s dvoma turbami. Myslíte, že treba písať viac? Absolútne nie, treba len trochu pridať zvuk a nezabudnúť zatvoriť pusu. :)

AUTIČKÁRI Z LOTYŠSKA NEZAOSTÁVAJÚ ZA SVETOVOU ŠPIČKOU

AUTIČKÁRI Z LOTYŠSKA NEZAOSTÁVAJÚ ZA ...

Poviete si, na videu vyzerá aj tá najväčšia diera na svete skvelo. To isté môžeme povedať aj o fotkách. Retuš dokáže ...

14. 11. 2016
POSLEDNÝ DEŇ V PRÁCI - ZLÝ LOTYŠ, PRÍSTAV A DRIFTERSKÁ M3 E46

POSLEDNÝ DEŇ V PRÁCI - ZLÝ LOTYŠ, ...

Keď na päť a pol minútovom videu priamo pracuje 13 ľudí a v ďakovačkách spomínajú azda rovnaký počet, je to jasný ...

26. 05. 2016