Poviete si, na videu vyzerá aj tá najväčšia diera na svete skvelo. To isté môžeme povedať aj o fotkách. Retuš dokáže priam zázraky. Nielen pri babách, ale aj pri inzerátoch na „nebúrané 15-ročné autá so 168 tkm“. :) Zruční fotografi, kameramani spoločne s dokonalým strihom vytvárajú umelecké diela.

Pokiaľ stále žijete v ilúzii, že pobaltské krajiny a Rusko sú 100 rokov za opicami, mali by ste zmeniť názor. V mnohom (nie vo všetkom) nás dávno preskočili...

Pre obe videá spoločne platí, že vyzerajú fakt bez chyby. Jednoznačne sa inšpirovali mnohými svetovými videami z (ne)legálnych podujatí, alebo lepšie povedané od profesionálov. Kombinácia pekné ženy a upravené autá je jednoznačne najzaujímavejšia.

Druhé video je zjavne inšpirované videami driftérských špičiek. V hlavnej úlohe sa nám predstaví „sbs-kár“ z rižského prístavu, ktorý sa rozhodol si zadriftovať s upraveným BMW 3 E46, ktoré malo smerovať do USA, ale omylom skončilo v Lotyšsku. V závere sa hlavný aktér rozhodne karambol opraviť veľmi originálne. Oplatí sa pozerať dokonca. :) Druhé video sme už raz prezentovali v článku: Posledný deň v práci - zlý Lotyš, prístav a drifterská M3 E46. Kto ho ale nevidel vtedy, mal by si ho pozrieť teraz!

POSLEDNÝ DEŇ V PRÁCI - ZLÝ LOTYŠ, PRÍSTAV A DRIFTERSKÁ M3 E46

POSLEDNÝ DEŇ V PRÁCI - ZLÝ LOTYŠ, ...

Keď na päť a pol minútovom videu priamo pracuje 13 ľudí a v ďakovačkách spomínajú azda rovnaký počet, je to jasný ...

26. 05. 2016
KEN BLOCK NADOPOVAL HOONICORN, TERAZ MÁ 1400 K

KEN BLOCK NADOPOVAL HOONICORN, TERAZ MÁ ...

Pamätáte sa ešte na Gymkhanu 7? V nej Ken Block išiel inou cestou a predstavil Ford Mustang RTR Hoonicorn. Zdalo sa, že to ...

24. 10. 2016
NEKŔMTE PAVIÁNY!

NEKŔMTE PAVIÁNY!

Mad Mike je meno, ktoré netreba predstavovať. Driftér z Nového Zélandu a snáď najväčší šialenec do wanklov ...

12. 10. 2016