ALCAR TPMS system

Poslaním samotného systému TPMS je v prvom rade bezpečnosť cestujúcich. Priame systémy dokážu monitorovať rozdiel v tlaku na úrovni už od 0,015 baru. Pri poklese tlaku o 20 % voči prevádzkovému tlaku vyšlú snímače vodičovi informáciu o poklese tlaku v kolese na palubnom počítači sa zobrazí varovná ikona. Motoristi by nemali podceňovať funkčnosť systému TPMS, nakoľko jeho kontrolou sa už v dnešných dňoch zaoberajú aj stanice technickej kontroly a jeho nefunkčnosť hodnotia ako závadu uvedenú v protokole. Popredný európsky výrobca diskov z ľahkých a oceľových diskov, líder na európskom trhu v predaji aftermarketových vstupuje do segmentu s veľkými ambíciami.

TPMS – štyri písmená jedno riešenie: ALCAR Skôr ako sa rozhodnete, poraďte sa s nami! www.alcar.sk

Komplexné riešenie TPMS od ALCARU spočíva v dodávke a zabezpečení: programovacieho zariadenia Ateq VT56 – najlepšieho zariadenia svojho druhu na trhu programovateľných senzorov ALCAR T-Pro sady náhradných dielov na väčšinu TPMS ventilov na trhu univerzálnej sady náradia na montáž a údržbu TPMS ventilov komplexných informácií o TPMS k danému vozidlu integrovaných vo webshope  profesionálneho poradenstva a servisu vrátane HOTLINE pre partnerov bezplatných školení Spoločnosť ALCAR sa na základe ambiciózneho vstupu do tohto segmentu zároveň stala jednou spoločností, ktoré v rámci celoeurópskeho trhu zabezpečujú veľkoobchodný predaj diagnostických a programovacích zariadení ATEQ.

ALCAR TPMS system naradie

ALCAR nielenže garantuje možnosť použitia ALCAR T-Pro senzorov na všetky vyrábané dizajny hliníkových diskov AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO a cca 97 % oceľových diskov ALCAR STAHLRAD, ale zároveň zákazníkom poskytuje prostredníctvom webshopu, jedinečný prehľad o aplikácii aj iných aftermarketových senzorov na svoje kolesá. Aby svojim zákazníkom poskytol komplexnosť, rozhodol sa ALCAR držať skladom aj najpredávanejšie aftermarketové senzory ostatných výrobcov, resp. OE senzory na frekventované vozidlá. Partneri ALCAR-u tak pod jednou strechou získajú komplexné riešenie s podporou profesionálneho tímu. „Koleso už nie je banálny a jednoduchý komponent vozidla, ale stáva sa z neho, aj vďaka TPMS, HI-TECH technológia. Je to problematika, ktorá už nie je určená pre domácich majstrov, kontrolu a servis kolesa je potrebné zveriť do rúk školených odborníkov, vybavených potrebnou technológiou,“ hovorí riaditeľ spoločnosti ALCAR SLOVAKIA, s.r.o. Ing. Pavol Flašík.