Škode sa s novou Fabiou celkom darí, oproti minulej generácii sa predáva oveľa lepšie. Vďačiť za to môže dizajnu, ale aj verziám ako Fabia Monte Carlo, alebo edíciám Red and Grey. V Škode chápu, že ľudia sa autami chcú odlišovať, ale zas nie nejako extrémne a radi ostávajú u svojej obľúbenej značky. Pre týchto zákazníkov je tu aj Škoda Fabia ScoutLine.

Túto Fabiu neprehliadnete. Zaujmú napríklad výrazné plastové nástavce predných a zadných nárazníkov, kryty vonkajších spätných zrkadiel nalakované v striebornom odtieni reflex, hmlovky alebo strieborne lakované strešné nosiče. Na nových prvkoch sa strieda čierna matná a strieborná reflex farba. Okrem toho spoznáte ScoutLine aj podľa kolies. Dostať ju môžete len so 16″ diskami Rock alebo 17″ Clubber.

3-valec 1.0 MPi nedostanete

Novú Fabiu ScoutLine dostanete v podstate s každým motorom, okrem základného trojvalca 1.0 MPI 44 kW (60 k), rovnako ako aj obyčajnú Fabiu Combi. Čiže so silnejším trojvalcom 55 kW (75 k), oboma 1.2 TSI motormi 66 kW (90 k) a 81 kW (110 k), rovnako ako aj s každou dieselovou 1.4-kou TDI 66 kW (90 k) a 77 kW (105 k). V tlačovej správe nezabudli spomenúť, že všetky motory plnia normu EU 6.1.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov