Honda EV-N

Honda EV-N

Vozidlo, ktoré budú ľudia šoférovať s rovnakou ľahkosťou a bezstarostnosťou, ako keď sa rozprávajú s priateľmi cez mobil. To je koncept prichádzajúceho mestského vozidla EV-N. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je dokonalé do mestského prostredia ktoré vás svižne odvezie kamkoľvek potrebujete. V čase šetrenia životného prostredia je EV-N s elektrickým pohonom, doplneným solárnymi panelmi to pravé vozidlo na udržanie čistejšieho ovzdušia v meste. Je takisto výborným komunikátorom, ktorý spája ľudí a autá úsmevom. Je to elektrické vozidlo, ktoré robí z pokročilej technológie jednoduchú a dostupnú.

Honda Skydeck

Honda Skydeck

V dizajne vozidla Skydeck Honda prekročila hranice konvenčnosti a vytvorila vozidlo pre ľudí rôznych vekových kategórií a životných štýlov. Poháňané hybridným systémom s kompaktnými rysmi a flexibilným obalom je Skydeck perfektný na pohodlnú ale hlavne ekologickú prepravu. S dizajnom exteriéru, ktorý je aj osobitý aj funkčný, zanecháva tento nový druh hybridného vozidla koncepty z minulosti ďaleko za sebou.

Honda CR-Z

Honda CR-Z

S cieľom zníženia emisií CO2, predstavila Honda začiatkom roku 2009 nový hybridný model  Insight. Pokračujúc s výrobou benzínovo-elektrických vozidiel a snahou o ich väčšiu dostupnosť prichádza teraz Honda s novým konceptom CR-Z (duchovný nástupca CRX). Vozidlo je poháňané kompaktným hybridným systémom IMA (Integrated Motor Assist). Prichádza s nízkym podvozkom, krátkym rázvorom a taktiež s progresívnym a moderným dizajnom, pritom však atraktívnym a emotívnym.

Honda FCX Clarity

Honda FCX Clarity

Vozidlo je poháňané palivovými článkami s nulovými emisiami CO2, či bez akýchkoľvek iných škodlivých emisií (mimochodom FCX Clarity bolo predstavené už v roku 2008). To, čo umožnilo aby sa FCX stalo skutočnosťou sú palivové články, ktoré reprezentujú výrazný krok vpred: v nízkej hmotnosti, kompaktnosti a vo vysokom výkone. Extrémne nízke ťažisko FCX Clarity (na túto triedu áut) dopomáha k dynamickým jazdným vlastnostiam kým jej elektrický motor ponúka hladké zrýchlenie.