Suzuki Kizashi Sport

Suzuki Kizashi Sport

Na americkom trhu prišlo Suzuki po roku predaja Kizashi so sériou "originálnych" reklám, ktoré chcú diváka pobaviť. Originalitu a zmysel pre humor reklamám uprieť nemožno. Otázna ostáva ich zákonnosť, lebo v každej reklame poráža Kizashi prekvapivých prémiových konkurentov Audi A4, Mercedes C a Volvo S40 rovnakými zbraňami - obratnosťou, ovládateľnosťou, brzdami a bezpečnosťou a cenou...

Nie som si celkom istý, ale nie je náhodou priame použitie konkurenčného produktu v reklame pre dokázanie svojej prevahy zakázané? Tiež mi nie je jasné, prečo sa Suzuki rozhodlo "bojovať" s prémiovými značkami a typmi, nie s bežnými zástupcami strednej triedy. Myslia si snáď chlapci v Suzuki USA, že na Kizashi presvedčia klientov od Audi či Mercedes? :)

Uvedená séria reklám je súčasťou americkej kampane na toto auto - Kizashi Kicks. Našou úlohou je však hlavne informovať. Na názory máte priestor pod článkom. Dajte nám vedieť váš pohľad na vec.Keďže Kizashi v EÚ nepatrí medzi veľké tresky, iste stojí za pripomenutie, s čím máte dočinenia.

Kizashi je sedan strednej triedy so základným pohonom predných kolies a mechanickou 6 stupňovou prevodovkou. Za príplatok je k dispozícii pohon iAWD prebratý z typu SX4 v kombinácii s bezstupňovým automatom CVT. Vpredu naprieč uložený 2,4 litrový štvorvalec má max. výkon 138 kW (188 k) a 230 Nm.  Špecialitkami sú brzdy značky Akebono, 425 wattový soundsystém Rockford Fosgate s pripojením na iPod a bluetooth. Na slovensku je toto zaujímavé auto v predaji v dvoch základných stupňoch výbavy:

Suzuki Kizashi Sport 2WD manuál od 26 500 €
Suzuki Kizashi Sport 4WD CVT od 29 500 €

Viac info o Suzuki Kizashi hľadajte na www.suzuki.sk
Kompletná reklamná kampaň www.KizashiKicks.com

Suzuki Kizashi Sport

Suzuki Kizashi Sport

Suzuki Kizashi Sport - manuálna 6-stupňová prevodovka

Suzuki Kizashi Sport - manuálna 6-stupňová prevodovka

Suzuki Kizashi Sport - manuálna CVT prevodovka

Suzuki Kizashi Sport - manuálna CVT prevodovka