Universal Multigrip snehove retaze 21. storocia

Začnime od začiatku. Universal Multigrip sú:
 

* mimoriadne skladné, ledva väčšie než lekárnička. Vďaka tomu môže byť balík na vrchu batožiny, v bočných vybratiach blatníkov, alebo aj v interiéri pod sedadlami.
 

* nie, že by ich nasadenie bolo ako obutie topánok, no v porovnaní s montážou kovových reťazí je to zásadne jednoduchšie a rýchlejšie. Chce to len cvik, zvládne to aj žena.
 

* vycentrujú sa jazdou samé, nie je nutné nasadiť ich na kolesá presne.
 

* pri jazde takmer nehučia (len na asfalte) a komfort v aute na tvrdom povrchu nijako neznižujú.
 

* dajú sa umývať a používať opakovane, napriek tomu, že ich cena je menej než plná nádrž paliva osobného auta.
 

* na ujazdenom, alebo v hlbšom snehu fungujú na nerozoznanie od kovových reťazí. Poradia si aj  s kombináciou snehu s ľadom.

TopSpeed.sk po osobnej skúsenosti Universal Multigrip určite odporúča. A rovnaký názor majú aj borci v Škole bezpečnej jazdy SuperDRIVE, kolegovia v magazíne Auto Motor a Šport a dokonca aj zástupcovia Ministerstva Vnútra - oddelenie policajného zboru.

Universal Multigrip snehove retaze 21. storocia

Protišmykové návleky Universal Multigrip sú vyrobené zo špeciálneho pevného technického tkaniva, ktoré je ľahké a ohybné, preto sú veľmi skladné. Vďaka viacvrstvovému úpletu sú odolné, zvládnu aj jazdu po asfalte/betóne.

Uložte si pár Universal Multigrip v batožinovom priestore. Buďte pripravení. Buďte v bezpečí. Pre viac informácií, ako nájsť Vašu veľkosť a kde ich kúpiť, navštívte:

facebook.com/universalmultigripsk
www.universalmultigrip.com/sk

Universal Multigrip spĺňajú slovenské predpisy pre zimnú výbavu vozidla a môžu sa používať aj tam, kde je osadená dopravná značka C14 - použiť protisklzové reťaze.

TESTOVALI, SCHVÁLILI A ODPORÚČAJÚ

“Bezpečná a plne ovládateľná jazda na snehu? Sen? Vôbec nie. Universal Multigrip predstavuje funkčné riešenie, pričom manipuláciu s ním zvládne takmer ktokoľvek. Príjemný je aj fakt, že pri jazde s ním nehrozí poškodenie pneumatiky ani disku. Dávam hodnotenie s 5 hviezdičkami.”
Ing. Peter MIHÁLIK
Auto Moto Sport
“Snehové návleky Universal Multigrip poskytnú porovnateľnú trakciu ako klasické reťaze, ale obúvajú sa omnoho ľahšie, sú menej hlučné, lepšie skladné a schválené na miesta s nutnosťou použitia protisklzových reťazí. Na rozdiel od nich auto absolútne nepoškodia. Odporúčame ich mať stále v aute počas zimy.”
Marián ČABÁK
TopSpeed
“Neexistuje oblasť, v ktorej sú klasické reťaze lepšie. Snehové návleky poskytnú porovnateľnú trakciu a cenu, jednoduchšiu montáž, dobre sa skladujú a dajú sa prať. V snehu výrazne skracujú brzdnú dráhu. Celkovo užívateľsky prívetivejšie a bezpečnejšie zariadenie, ako snehové reťaze.”
Škola Bezpečnej JAZDY
SuperDrive
“Po testovaní sme sa zhodli na výhodách, ktoré spočívajú v úspore váhy, priestoru pri preprave, údržbe spočívajúcej len na vysušení, popr. vypraní snehových návlekov. Nespornou výhodou je tiež rýchla montáž v prípade potreby použitia, šetrnosť k zliatinovým diskom, pocit pohotovosti a pripravenosti pri náhlej nutnosti použitia a tým istá ochrana pred banálnymi nehodami a úspora finančných prostriedkov vzhľadom na nadobúdaciu hodnotu návlekov. Aby bola účinnosť funkcie návlekov garantovaná, je potrebné dodržať odporúčanú rýchlosť a predpisy výrobcu.”
Ministerstvo vnútra SR Prezídium Policajného zboru
minvsr_logo