inter cars ponuka na diely3r zaruku

Spoločnosť ponúka viac ako milión rôznych náhradných dielov a príslušenstvo dokonca aj pre návesy, prívesy, autobusy a poľnohospodárske stroje. Bez ohľadu na to, či je vozidlo európskej, alebo ázijskej značky má zákazník po ruke celý rad dielov, veľké množstvo náradia a vybavenia pre dielňu. Táto rozmanitosť spôsobila, že momentálne je ponuka Inter Cars najväčšou na trhu! A práve veľká spoločnosť s dostatočným zázemím a obratom si môže dovoliť ponúknuť zákazníkom aj jedinečné služby. Napríklad doplnkové služby prehľadného online obchodu www.motointegrator.sk. Jeho zástupcovia vám na telefonických linkách 02/32 60 22 11 a mobilnej 0907 917 927, alebo emailom info@motointegrator.sk kúpu správneho náhradného dielca nie len poradia, ale dokonca pre vás bezplatne pripravia aj predbežnú, veľmi presnú kalkuláciu danej opravy.

Na montáž náhradného dielu v zmluvnom autoservice Q-service kúpeného cez InterCars, alebo www.motointegrator.sk získate 3 ročnú záruku a k tomu aj zľavu 10%.
inter cars ponuka na diely3r zaruku

Pracovníci www.motointegrator.sk vás vďaka hustej sieti takmer 80 Q-servisov po celej SR do najbližšieho autoservisu aj objednajú na termín, ktorý vám vyhovuje. To však stále nie je všetko! Získate aj skvelú záruku. Legislatíva Európskej únie vyžaduje poskytovať na tovar a niektoré služby 2 ročnú záruku. Spoločnosť Inter Cars sa rozhodla ponúknuť svojim zákazníkom 3 ročnú záruku na náhradné diely kúpené cez www.motointegrator.sk a namontované v ktoromkoľvek zo zmluvných autoserivisov Q-service. To motoristom prináša jedinečnú výhodu a komfort, že aj po oprave staršieho jazdeného auta sa môžete spoľahnúť na nadštandardne dlhú dobu hladkej prevádzky, alebo bezproblémovej a rýchlej záručnej opravy, či výmeny daného ND. Navyše, na kombináciu nákupu náhradného dielca cez www.motointegrator.sk a následnú montáž v ktoromkoľvek autoservice Q-servis získate zľavu 10%.