Základný objem kufra Octavia 3 Combi s možnosťou elektrického otvárania piatych dverí je 610 litrov (o 20 viac ako má liftback). Celkový objem po sklopení zadných sedadiel je až 1740 litrov.

Samozrejme, Octavia Combi je úplne to isté auto ako liftback, takže každého budú zaujímať hlavne veci ako je tvar zadnej časti, velkosť a prístupnosť kufra. Tvar karosérie Octavia 3 Combi sme vám predstavili už začiatkom mesiaca, v tomto video asi neprekvapí. Zaujímavý je údaj objemu kufra, ktorý je 610 l, čo je o poznanie viac ako má liftback (590 l), aj keď 20 litrov sa na pohľad veľa zdať nemusí, najmä v obrovských kufroch Octavie nie.

Zaujímavý je však aj údaj o maximálnom objeme kufra po sklopení zadných sedadiel. Tu sa dostáva Octavia 3 Combi až na 1740 litrov. Simply Clever detailami kufor hmíri aj v kombíku:


* možné elektrické otváranie piatych dverí,
* automatické odsúvanie roletky,
* dvojitá skladacia podlaha s oddeleným priestorom...

Najpodstatnejšie je, že Octaviu 3 Combi si môžete s 5 dňovým predstihom pozrieť v pohyblivých obrázkoch. Väčšine z vás, ktorým francúžstina vôbec nič nehovorí odporúčam výnimočne stiahnuť zvuk videa na minimum a naďalej popri práci na pc počúvať dobrú muziku... :)

zdroj: autoforum.cz a cardisiac.com