Chevrolet Corvette C7

Chevrolet Corvette C7

Na obrázkoch môžeme vidieť pomerne veľa, napríklad kompletnú zadnú časť, bočný profil ale do detailov rozobratý interiér. Ten mimochodom pokračuje v dobrej tradícií predchodcu, keď je opäť celý natočený na vodiča a dáva mu tak ešte lepší pocit zrastenia s vozidlom.

Z obrázkov je však zrejmé, že tu neostal kameň na kameni a zlepšenia sa dotkli všetkého možného. Vo výbave má byť aj systém podobný Nissanu GT-R, ktorý vám ukáže všetky tie hračky ako preťaženie v "Géčkach" či mapu okruhu po ktorom práve idete.

Interiér Chevrolet Corvette C7

Interiér Chevrolet Corvette C7

Samostatnou kapitolou má byť motor, ktorý bude úplne nová generácia small blocku V8. Kompletné info o ňom si prečítajte v našom staršom článku Motor pre novú Corvette bude menší a lepší. Na obrázku je však krásne vidieť, ako bude doslova posunutý do kabíny, takže je viac než jasné, že jazdné vlastnosti boli aj v tomto prípade prioritou. Už aktuálna generácia C6 bola špičková a extrémne rýchla mašina (čitajte tu Nordschleife má nového kráľa) keď na známych tratiach dokázala potrápiť akýkoľvek superšport. A od C7 sa očakáva ešte vyššie položená latka...

My sa už tešíme a na 13.1. si dávame do kalendára poznámku: C7 prichádza!

Motolr Chevrolet Corvette C7

Motolr Chevrolet Corvette C7