Prestížne ocenenie pre OMV 

Ocenenia Best Buy Award udeľuje švajčiarska spoločnosť Icertias na základe prieskumov trhu. Výsledný rebríček vychádza z hodnotenia samotných zákazníkov a právo hrdiť sa modrou medailou patrí len najlepším v jednotlivých segmentoch. „V OMV sa staráme o našich zákazníkov a o to, aby z čerpacích staníc odchádzali s čo najlepším zážitkom. Okrem výkonných palív OMV MaxxMotion k tomu patria aj prvotriedne služby. Neustále zveľaďujeme prostredie i sortiment v našich kaviarňach OMV VIVA CAFE, v ktorých vodiči i posádky nájdu vždy kvalitné občerstvenie. Teší nás, že nás za to odmenili ocenením Best Buy Award, a že vidia, že sa skutočne staráme viac,“ hovorí Gernot Gollner, Retail Manager OMV Slovensko.

V kaviarňach VIVA Cafe nájdete vždy kvalitnú kávu. Jemnú chuť a arómu kávy VIVA garantuje už výber surovín, ktoré pochádzajú z plantáží v Brazílii, Strednej Amerike a Indii. Káva je pražená v talianskej pražiarni Gimoka a na namiešaní výslednej ideálnej zmesi sa podieľa tím baristov a špecialistov. Pre fanúšikov horúceho nápoja teraz OMV pripravilo aj novinku. Návštevníci VIVA CAFE si môžu na čerpacích staniciach vychutnať svoju kávu v XL verzii s unikátnou a vyváženou arómou a nadýchanou penou.

OMV postavilo svoj obchodný úspech na silnom prozákazníckom prístupe, vyjadrenom v sľube „Staráme sa viac“. Prémiové palivá, výborná káva i chutné občerstvenie a vysoká kvalita služieb sú dôvodmi, pre ktoré je sieť OMV VIVA medzi motoristami obľúbená.