Hrá sa o Audi Q2

„Palivá OMV MaxxMotion prinášajú motoristom celý rad vylepšení od maximálneho výkonu cez lepšiu ochranu proti korózii až po lepšiu akceleráciu. Na leto sme zákazníkom pripravili ešte jedno prekvapenie – možnosť sa zapojiť do súťaže o Audi Q2 a stovku ďalších cien,“ povedal Gernot Gollner, Retail Manager OMV Slovensko. Každý, kto natankuje aspoň 35 litrov paliva OMV MaxxMotion Performance Fuel získa na čerpacej stanici stierací žreb s unikátnym kódom, ktorý je potrebný zaregistrovať. Každý týždeň sa žrebujú stovky zaujímavých výhier.
 

Získať šancu na výhru je skutočne jednoduché. Každý, kto naplní nádrž svojho vozidla aspoň 35 litrami paliva OMV MaxxMotion Performance Fuel získa na čerpacej stanici stierací žreb. Do súťaže sa zapojí po registrácii jedinečného kódu zo žrebu buď na webovej stránke alebo po odoslaní sms na číslo 6661. Po splnení podmienok sa možno zúčastniť i viackrát.

Už natankovanie prémiového paliva OMV MaxxMotion je malou výhrou. Každé ponúka unikázny set vlastností pre ktoré ho motoristi vyhľadávajú.

OMV MaxxMotion 100plus:
Zlepšuje efektivitu motora a jeho optimálnu funkčnosť
Ponúka lepšie spaľovanie
Pomáha odstraňovať usadeniny
Zlepší zrýchlenie až o 14%**
Zabraňuje korózii
Prečisťuje nasávacie ventily a zabraňuje vzniku usadenín
Znižuje spotrebu a emisie

OMV MaxxMotion Diesel:
Má vyššie cetánové číslo než predpisuje norma – minimálne 57
Zabezpečí lepšie spaľovanie
Minimalizuje straty výkonu v priebehu času
Zabraňuje tvorbe usadenín a pomáha ich odstrániť
Ponúka plynulejší chod motora
Znižuje spotrebu a emisie
V zime lepšie znáša aj veľké mrazy do -40 stupňov (medzná teplota filtrovateľnosti)
 

*Výhody a účinky paliva sú ovplyvnené aj vozidlom, správaním vodiča a technickým stavom motora a sú založené na porovnaní s palivom, ktoré spĺňa miestne minimálne požiadavky noriem STN EN 590 a STN EN 228.

**Efektivita spaľovania je zlepšená vďaka vysokému oktánovému číslu (RON). Merania na dynamometri pri stanovaných testovacích podmienkach pri použití populárneho vozidla strednej triedy s benzínovým motorom s priamym vstrekovaním preukázali zlepšenie akcelerácie až do 14%