Nové Lambo postupne zhadzuje maskovanie.

Je tu však jedno ale. Lamborghini novinku zobralo na testovanie do Nürburgringu. Automobilky testujú na Severnej slučke známeho okruhu až vtedy, keď sú si typom viac menej isté. To znamená, že nová Lambo je možno bližšie, ako si myslíme.

Na videu z testovania jasne vidieť obrysy stále maskovaného superauta. Kamufláž je však menej výrazná. Nové Lambo má navyše zapnuté aj predné svetlá.

Prvé testy nového typu Lamborghini sa na Nürburgringu nedejú každý deň.

Oficiálne označenie nového typu zatiaľ nie je známe. V súčasnosti ho poznáme pod menom Cabrera, ktoré sa možno zmení na trvalé meno.

Ako som už spomenul, Lambo sa s odhaľovaním dôležitých informácií neponáhľa a teda o aute zatiaľ nevieme takmer nič. Na druhej strane sa od Talianov neočakávajú žiadne veľké prekvapenia.

Pod kapotu pôjde pravdepodobne 5,2 litrový desaťvalec, ktorý bude výkon prenášať na cestu prostredníctvom všetkých kolies. Pomáhať mu bude automatická prevodovka. O niektorých detailoch nástupcu Galarda sme písali nedávno. Premiéra by mohla prebehnúť na autosalóne v Ženeve počas budúcoročnej jari.

Zdroj: gtspirit.com

Prečítajte si aj:  Lamborghini pracuje na nástupcovi Gallarda