MMauto bolo roky zodpovedné za lakovanie slovenského športiaku K1 Attack

MMauto bolo roky zodpovedné za lakovanie slovenského športiaku K1 Attack

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 4 obrázkov
Mnohé technológie preberáme priamo z prvovýroby, aby zákazníkom opravu auta nič nepripomínalo - hovorí Ing. Milan Martinovič, zakladateľ firmy

Firma práce zameriava na osobné a úžitkové automobily, motocykle, veterány aj rôzne výrobky pre priemysel. Okrem bežných autoklampiarskych a autolakovníckych prác MMAUTO.ORG dokáže realizovať aj obrovské množstvo rôznych špeciálnych prác, ako napr.: aplikovať povrchovú úpravu na karbón, kevlar, laminát, termoplasty,  zliatiny hliníka, ocelí a iných materiálov.

Individualizácii sa medze nekladú

Nástreky je možné realizovať v rôznych úrovniach lesku resp. matu. Samotnú štruktúru povrchu je možné prispôsobiť individuálnym požiadavkám. Dokonca je možné aj vytváranie vlastných, nových odtieňov. Individuálne prispôsobujú aj mechanické vlastnosti farieb a lakov. Tiež farebný odtieň plniča je možné prispôsobiť pohľadovému odtieňu vozidla, čo má pozitívny vplyv pri odlietavaní kamienkov. Samozrejmosťou je archivácia farebných odtieňov a pracovných postupov.

Výrobca K1 si ako partnerov vyberal tých najlepších v brandži.

Výrobca K1 si ako partnerov vyberal tých najlepších v brandži.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 8 obrázkov

Pri spájaní a opravách termoplastov používajú viacero metód lepenia a zvárania. Pri spájaní ocelí zasa používajú viacero druhov spájkovania a zvárania. Ďalším produktom s ich portfólia je spájanie materiálov rozdielneho druhu napr.: oceľ s hliníkom, kompozitami a pod. Firma svoje práce tiež zameriava na hĺbkovú renováciu, konzerváciu laku karosérie a striekanie dutín.

Zákazník má pri odovzdávaní vozidla k dispozícií kompletnú fotodokumentáciu jednotlivých pracovných krokov, ktorú je možné si vziať so sebou na USB, alebo DVD. Štandardom pri každej práci je povrchová úprava nastriekaných dielov, čo znamená, že každý diel je prebrúsený a zaleštený pre dokonalú hĺbku lesku. Na povrchovú úpravu používajú brúsne a leštiace pasty od firmy AUTOGLYM. Vo svojich priestoroch ponúkajú aj miešanie farieb a predaj lakovníckych potrieb ako aj autokozmetiku AUTOGLYM, pri ktorej dokážu správne vysvetliť používanie a aplikáciu.