Môžete ho mať aj vy, a dokonca zadarmo! Všetko dôležité sa dozviete na Instragrame Volkswagen Slovensko.

Po preklade šikovnej anglickej prešmyčky je jasné, že nový model sa týka pešej dopravy. Konkrétne ide o štýlové topánky vyznačujúce sa udržateľnými materiálmi a skutočne bohatou výbavou, ako je bezkľúčový systém a úplne tichý chod bez tvorby škodlivých emisií. Tento model je navyše ručne vyrobený na Slovensku. 

Môžete ho mať aj vy, a dokonca zadarmo!

Všetko dôležité sa dozviete na Instragrame Volkswagen Slovensko.

Celá kampaň súvisí s Európskym týždňom mobility. Chce poukázať na to, že kto má tú možnosť, môže využívaním alternatívnych foriem dopravy ušetriť značné emisie. Výskumy ukazujú, že až 16,3 % všetkých ciest do práce je kratších než 5 km. To je ideálna vzdialenosť na použitie bicykla či MHD, kratšie vzdialenosti s WALKSWAGENom môžete rovno prejsť aj pešo!

Pohyb má navyše množstvo zdravotných benefitov nielen pre vás, ale aj tých, ktorým šetríte čerstvý vzduch. Vedeli ste, že až 30 % premávky v mestách tvoria autá, ktoré hľadajú parkovacie miesto? S modelom Walkswagen tento problém riešiť nebudete. Sledujte Instagram a zapojte sa do súťaže o ID.4 na mesiac zadarmo cez STRAVA klub WALKSWAGEN

Viac informácií zo sveta značky Volkswagen nájdete na stránke www.volkswagenblog.sk