BMW radu 6 Gran Coupé v podaní firmy Hamann

BMW radu 6 Gran Coupé v podaní firmy Hamann

Toto je Vysoká škola tuningová, takže tu nájdeme len skutočne kvalitné a funkčné veci. Napríklad nový bodykit, ktorý môže byť na želanie vyhotovený z karbónu. Presne ako kapota, ktorá bola v tomto prípade nahradená ľahšou a pevnejšou z tohto materiálu.

V zadnej časti je to napríklad nový difúzor, v ktorom teraz kraľujú nové koncové výfukové tlmiče a parádne koncovky. Prahy sú už len čerešničkou na torte, ktorá má v tomto prípade aj funkciu redukcie turbolencií pod autom.

Kolesá robia auto a  v tomto prípade to platí dvojnásobne: ANNIVERSARY EVO HYPER BLACK je názov týchto krásnych 21" diskov. Opäť pripomímnam, že sa jedná o špičkové kúsky priamo z dielne firmy Hamann. Pneumatiky sú taktiež impozantného rozmeru: vpredu 255/30ZR21 a 295/25ZR21 vzadu.

Gran Coupé na obrázku poslali borci u tunera nižšie o masívnych 30mm čo okrem vizuálneho efektu prináša aj zlepšené jazdné vlastnosti.

BMW radu 6 Gran Coupé v podaní firmy Hamann

BMW radu 6 Gran Coupé v podaní firmy Hamann

Samozrejme, viac času ako majiteľ tejto krásy trávite v interiéri, takže ten nemohol ostať bokom. Rozsah možností je skutočne neobmedzený, rátajte však so záplavou hliníku a karbónu v akejkoľvek farbe a forme. K tomu Alcantara ktorá dodá ten správny športový "feeling" a máte vymalované. Hamann si zakladá na tom, že všetky tieto diely sú ručne vyrábané s maximálnou precíznosťou.

Ceny sa dozviete, keď napíšete priamo do nemecka www.hamann-motorsport.com

Pozrite si aj tieto úpravy od Hamanna:

Hamann nabúšil do M5 až 720 koní

Kompletka pre Porsche Panamera od Hamanna

HAMANN BMW 650i Cabrio

HAMANN Mercedes-Benz SLS AMG

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 5 obrázkov