dovozy.sk robi nabor novych automechanikov

Osobná skúsenosť

Len pár týždňov po tom, čo sme sa vybalili a zabývali, si naše SLK350 pýtalo servis. Dostal som tip, že práve v Ivanke pri Dunaji funguje vyhľadávaný špecialista na Mercedesy. Tak som ho vyskúšal raz, druhýkrát, neskôr aj so starším BMW radu 3. Nakoniec aj s veľmi citlivou záležitosťou, s mojím BMW M3. Viacerí známi - BMW pacienti - krčili čelo a zamdlievali, keď som vravel, že moju M3 E92 servisuje mercedesák! Sám by som tomu pred pár rokmi neveril, keby som nemal osobnú skúsenosť. No mám ich niekoľko. A medzičasom aj viacero mojich známych (práve BMW fans). DOVOZY.SK s.r.o. je vyhľadávaný autoservis, ktorý nepatrí do kategórie vymieňačov starých, či zlých súčiastok za nové. Naopak! Tu sa veci (v rámci možností) naozaj opravujú. Prečo? Lebo mechanici sú vedení k tomu, aby pri práci rozmýšľali a preto, že to je podstata slova autoopravovňa. To slovo sa z našich slovníkov medzičasom vytratilo, dnes sú to všetko autoservisy. A servisovať neznamená to isté, čo opravovať, čo je veľká škoda.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov
Čo a ako dokážu opravovať a akým autám sa v DOVOZY.SK s.r.o. venujú, presvedčí ich Facebook profil so sporadickými novinkami: https://www.facebook.com/DOVOZYSK-sro-211321188904132
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 12 obrázkov

Odbornosť DOVOZY.SK s.r.o. potvrdzujú veľmi obľúbené a sledované videá na tému DPF filtrov a starostlivosti o automatické prevodovky, ktoré sme pripravili práve vďaka odbornosti a ochote Rasťa SZALAYA. A prečo vám to všetko píšem? Aby ste vedeli, že nábor nových posíl nerobí len tak bežný autoservis, ale komplexná autodielňa so špičkovým vybavením a to: pneuservis Hunter, 3D geometria Hunter, klampiarska a motorárska dielňa, oddelenie pre podvozky a elektriku. DOVOZY.SK s.r.o. je servis, ktorý nepovie nie (a nie je drahý) majiteľovi Fabie I. generácie, ale zvládne aj Range Rover, Hummer, alebo BMW M3. :)

Ak si trochu veríš, autá máš radšej než rodinu, či frajerku a do Ivanky to nemáš ďaleko, toto je skvelá príležitosť! DOVOZY.SK s.r.o. hľadá klampiara, motorára a všeobecne automechanika. Ponúka prácu v servise vyhľadávanom už aj Rakúšanmi, v mladom kolektíve, so skutočne najmodernejšou technikou a výhodné platové podmienky. Bližšie info na telefóne 0905 850 834 alebo na dovozy@dovozy.sk. Tu smelo zašli svoj stručný profesný životopis.

Ako tvrdím, 
keď si trúfneš, neoľutuješ!

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov