Boli tu krásne modely GT a R.S. Bolo počuť silné motory a hlučné výfuky. Bolo cítiť spálené pneumatiky a horúce brzdy. So skvelým občerstvením tu potešili všetky ľudské zmysly!

Na okruhu sa dva dni konali R.S. Days. Ľudia z Renault Slovensko túto špeciálnu akciu označujú ako podujatie roka. Absolútne oprávnene. Na priamy zážitok s novým Renault Megane RS pozvali 130 klientov, 30 fanúšikov a 20 novinárov. O hladký chod akcie sa staralo 20 ľudí. Priamo na mieste bolo k dispozícii 10 modelov Renault Sport. 5x nový Renault Megane RS a 5x stále aktuálny model Renault Clio RS. Dovedna sa na okruhu za dva dni nakrúžilo viac než 1100 kôl, čo predstavuje viac než 6500 kilometrov na okruhu. Na to sa vyšpliechalo 1400 litrov paliva, ktoré prešli útrobami výlučne benzínových motorov po dobu 10 hodín jazdenia. Spolu s organizátormi R.S. Days to prestavuje dve stovky veľmi spokojných vodičov.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Ak vám táto akcia pre akýkoľvek dôvod ušla a patríte ku klientom, či veľkým fanúšikom Renault Sport, nezúfajte. R.S. Days na SlovakiaRingu odštartovali celoslovenskú púť, ktorá trvá od júna do septembra. Postupne sa karavána plná nádherných mašín objaví u predajcov Renault po Slovensku. Chcete vedieť, kedy presne vo vašom okrese?


Viac informácii na: https://rstour2018.renault.sk

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 12 obrázkov