Prednokolka ukryje v kabíne, aj keď sa to vôbec nezdá, až štyroch pasažierov. Dvojdielna strecha umožnuje odhaliť nebo buď nad predným, alebo nad zadným radom sedadiel. Ďalšou z veľkého počtu zaujímavých optických vylepšení je aj konštrukcia prednej masky, predných LED svetiel a 19 palcových zliatinových diskov.

 

Paradoxom však je, že napríklad sťahovanie okien je ovládané "švihladami". Úžitkovosť Soulstera je zabezpečená sklápateľnými sedadlami do podlahy, ďalšia úložná plocha sa nacházda aj za zadným radom sedadiel. Aby nebolo málo, tak zadná časť vozidla má sendivčový typ podlahy, teda obsahuje viacero podlaží, čím sa markatne zvyšuje prepravná kapacita.

Dvojdielna strecha umožnuje odhaliť nebo buď nad predným, alebo nad zadným radom sedadiel.

V prípade, že by sa Soulster dostal do výroby, bude s najväčšou pravdepodobnosťou poháňaný 1.6 litrovým štvorvalcom a 5 stupňovou prevodovkou s výkonom cca 120 koní. Silnejšia varianta by mala predstavovať 2 litrový štvorvalec spriahnutý buď s 5 stupňovým manuálom, alebo 4 stupňovým automatom a výkonom 140 koní. Slnkom zaliate pláže a horúce letné večery tešte sa! Imidžovka letných dní, Kia Soulster Pick Up Concept prichádza. 

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 7 obrázkov