Podľa Clarksona je zatiaľ príliš skoro hovoriť o tom, aké odlišné bude robiť takúto show pre americkú spoločnosť v porovnaní s BBC. „Amazon je na internete a ľudia na internete súložia s koňmi, takže čokoľvek menej ostré než toto bude určite v poriadku,“ odpovedal bez hanby Jeremy na otázku ohľadom limitov v jeho novej show, ktorá zatiaľ nemá oficiálne meno. Vyzerá to, že si spoluprácu s Amazonom užíva a zrejme nie je pod takým dohľadom, ako v relatívne „konzervatívnej“ BBC. 

Cestovateľské špeciály nebudú chýbať

Jeremy prezradil, že o cestovateľské špeciály neprídeme, keďže cestovanie je jeho vášeň. Kam sa však trojica vydá, zatiaľ nevieme. Vyberanie destinácii funguje vraj takým spôsobom, že sa pozrú na mapu a povedia si: „Tu sme ešte neboli, aké to tam asi je?“ Takže takto sa hľadajú miesta na natáčanie. Podľa Clarksona zostáva v podstate iba Severná Kórea a Irán. To nie je úplne pravda, ešte zostáva aj Slovensko. :-)

Rozhovor pre Financial Times dokazuje, že sa Clarkson príliš nezmenil. Na stretnutie s redaktorom prišiel v Audi R8, o ktorej kedysi prehlásil: „Šoférovať väčšinu superáut je ako snažiť sa osedlať kravu na požiarnom schodisku, ale toto je ako roztierať med po Kiere Knightley.“ Na druhej strane nám je možné vyčítať, že Jeremy nie je úplne taký, ako o ňom píšu bulvárne média. Vraj je veľmi slušný a napríklad neznáša, keď niekto príde neskoro. „Nenávidím neskoré príchody, pripadá mi to ako keby niekto hovoril ´Môj čas je dôležitejší, ako ten váš´. A to je neslušné.“ Tak teda dúfajme, že celý štáb bude chodiť na čas, aby sme čo najskôr mohli sledovať novú show.