Lexus RC 350 “Let’s Play”

Lexus RC - stredne veľké športovo-luxusné, kupé debutovalo v roku 2015. Táto reklama bola vysielaná počas prestávok v americkom SuperBowle. V spote hrá hlavnú úlohu modrý RC model na diaľkové ovládanie, ktorý ukazuje tie najlepšie kúsky... 

Lexus RC 350 “Captivate”

Druhá reklama má tiež v hlavnej úlohe model RC. V nej autori poukázali na podmanivý dizajn modelu  a pestré odtiene farieb.

Lexus IS 350 “No Good Deed”

Pri tejto reklame zahrali tak trochu na klasickú strunu, na manželskú neveru. Keď atraktívnej susede praskne vodovodná batéria, na pomoc príde sused. Samozrejme, v „tom najlepšom“ sa vráti domov manžel... :)

Lexus GS 300 “Break the Circle”

Mnohí priami konkurenti Lexusu sú v dizajne konzervatívni. Lexus je v tomto iný. Takmer od začiatku výroby vždy viac vsádzali na kontroverzný dizajn. Nie je to náhoda, ale zámer.

Lexus ES "Ball Bearing" 

Lexus ES je v Európe takmer neznámy. Typ má veľa spoločného s Toyotou Camry. V reklame zo začiatku 90. rokov môžete vidieť, ako ložisková gulička krásne prechádza po škárach kvalitne spracovaného modelu.

Lexus LS400 „Champagne Glasses“

O modeloch LS s V8 motormi radu UZ je známe, že majú zamatový chod. To chceli prezentovať aj v reklame. Auto umiestnili na valce, na kapotu postavili na seba poháre so šampanským a využili maximálny výkon. Ako poháre dopadli? :)