Najkrajší concept

V tejto kategórii sa to hemží samými skvostami. Nájdeme v nej štvordverovú Kiu Proceed, ale aj elektrický hyperšport budúcnosti, Lamborghini Terzo Millennio. Všetky tieto náhľady do budúcnosti sa museli skloniť pred Mazdou Vision Coupe. V dnešnej dobe samých SUV a crossoverov je to doslova dar z japonských nebies a radosť naň pozerať.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Najkrajší Supercar

Rok 2017 bol z pohľadu superáut mimoriadne štedrý. Spoznali sme beštiálny McLaren 720s, nástupcu Ferrari Calirfornia, Portofino alebo aj konečne nový Aston Martin Vantage. Tieto dvojdverové rakety doplnilo Porsche Panamera, ktoré sa ukázalo ako skvelé prevozné vozidlo zlata. Víťazstvo však právoplatne patrí McLarenu!

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Najkrajší interiér

Pravdou je, že najviac času budete tráviť v interiéri auta. Preto je víťazstvo v tejto kategórii mimoriadne vyhľadávané. Kto to vyhral tento rok? Audi A8? Porsche Panamera? Ani jedno zo spomenutých áut sa do finále nedostalo. Ale víťazom sa nestalo ani BMW X2 ani Volvo XC60. Francúzi si idú v interiéroch svoju ligu a kategóriu ovládol DS 7 Crossback.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Najlepšia reklama

V tejto kategórii nie je príliš čo viac vypisovať. Radšej si rovno pozrite víťazný počin od značky Kia.

Najkrajšie auto roku 2017

Túto anketu mali pod palcom ľudia na internete. A výsledok je pomerne prekvapivý. Víťazom nie je žiadne expresívne hyperauto. Práve naopak, vyhralo auto, ktoré sa doslova vracia ku koreňom pôžitku jazdy! Fénix, ktorý povstal z popola. Áno, hovorím o skvelej kombinácii retra a moderny, Alpine A110. Okrem výhry v kategórii najkrajšie auto sa dostala aj do finálovej štvorky najkrajších interiérov, takže objektívne sa jedná o krásu na kolesách aj z vnútra aj z vonku.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov