Otváracia party

Známa značka OMV otvára v metropole Šariša novú čerpaciu stanicu na jednom z hlavných ťahov smerom ďalej na východ SR. Nachádza sa na Prešovskej ulici v časti Ľubotice. K dispozícii je plný sortiment prémiových palív MaxxMotion, prémiového benzínu i nafty, ako aj predajňa VIVA s ponukou čerstvých bagiet a kvalitnej kávy. Na zajtra, teda 21. júna 2017, OMV Slovensko prichystala pre zákazníkov veľké prekvapenie! V stredu bude cena paliva iba 1 €! Za bezkonkurenčnú cenu si môžu motoristi načerpať prémiové palivo MaxxMotion obohatené o aditíva, ktoré zvyšuje výkon motora a predlžuje životnosť.*

Každý, kto sa mesiac od otvorenia tejto čerpacej stanice registruje do vernostného klubu OMV SMILE&DRIVE, získa okamžite 200 S&D bodov.
 palivo za 1 €

Na stojanoch nájdete štandardné palivo so zaručenou kvalitou. Tí, ktorí chcú vozidlám dopriať to najlepšie, môžu načerpať do nádrží prémiové palivá, ktoré starostlivosť o motor posúvajú na ešte vyššiu úroveň. No čerpacie stanice OMV nie sú len o kvalitnom palive. Na Prešovskej ceste zákazníkov privíta aj predajňa OMV s VIVA. Na výber budú mať z bohatej ponuky čerstvých bagiet a motoristov zaručene občerství aj kvalitná káva.

* Výhody a účinky paliva sú ovplyvnené aj vozidlom, správaním vodiča a technickým stavom motora a sú založené na porovnaní s palivom, ktoré spĺňa miestne minimálne požiadavky noriem STN EN 590 a STN EN 228.