Registrácia Prihlásenie

Tuning Grill Párty VIII

- Popis udalosti

Všetkých Vás srdečne pozývame na 8.ročník Tuning Grill Párty na letisku v Dobrej Nive, ktorý sa bude konať 21.7.-22.7.2017. Celou akciou Vás bude sprevádzať skvelá hudba, rôzne súťaže ako Car limbo, Šprint na 300m, slalom, CAR FANS CUP a Celoslovenský šampionát v meraní audia + meranie dB výfuku a další sprievodný program ako napr. Sexi car wash, Motokaskadérska show - ZOLTÁN ANGYAL, QUAD SHOW - Adrian Husák, volné šprinty, Chill zona, Miss mokré tričko a večerná mega párty do rána ...


Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti sa nenašli. Skúste zmeniť deň zobrazenia.

BLESKOVKY

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy zavrú výjazd z ...

Od 15. februára 10.00 h do 23. februára totiž bude v Bratislave uzatvorený nájazd od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu, a to z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy.

Suzuki ukázalo víziu svojho SUV-kupé

Do segmentu SUV-kupé začína nahliadať aj Suzuki. Automobilka predstavila elektrický koncept Futuro-e nesúci línie tohto obľúbeného atraktívneho segmentu. Že by nám v Suzuki chceli naznačiť príchod nového modelu?

Neuveriteľné, neočistil čelné okno a vyrazil na cestu

Na ceste za Dolnými Semerovcami zastavili policajti Opel Vectra, ktorého vodič predviedol ukážkovo nezodpovedné správanie. Pozrite sa, s akým čelným oknom sa vybral na cestu. Polícia ho na mieste vyriešila blokovou pokutou.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE