Nový web SuperDRIVE 2012

Nový web SuperDRIVE 2012

Aby sa v rozmanitej a pestrej ponuke klient orientoval jednoduchšie, SuperDRIVE pripravil novú verziu svojej webstránky www.superdrive.sk. Od júna 2012 je online moderná, štýlová a prehľadná webstránka. Vyznačuje sa jednoduchou navigáciou, priamočiarymi a jasnými informáciami a užívateľsky jednoduchým objednávkovým systémom. Nájdete tu galérie z predošlých podujatí i zaujímavé informácie a rady z oblasti bezpečného šoférovania.

Za moderným dizajnom oboch webstránok je mladá ambiciózna značka catmedia.sk. Systém a administráciu má na starosti, v brandži známa a dlhé roky úspešná firma nic.sk, ktorá v oblasti internetu ponúka komplexné služby.
Nový web Motorevent.sk 2012

Nový web Motorevent.sk 2012

Pre stále väčší záujem o individuálne riešenia požiadaviek firemných zákazníkov nie len školy šmyku, ale rôznych neštandardných akcií, vznikla nová divízia MOTOREVENT. Slogan - Zážitky na kolesách - najlepšie vystihuje zameranie na rôzne aktivity vždy spojené s autami, motocyklami, bicyklami... teda s kolesami. Divízia má vlastnú nový webstránku www.motorevent.sk. Tá je doslova nabitá novými programami a možnosťami: Lady Day - deň špeciálne pre dámy, Golf and Drive - pre hráčov golfu a fanúšikov šoférovania, Bike and Drive - pre cyklistov a motoristov v jednom, Relax and Drive - pre chvíle pohody nie len za volantom, Snow and Drive - pre adrenalínovú jazdu na snehu a Offroad - pre zážitky mimo ciest.

Pekná manažérka Alena VANEKOVÁ

Pekná manažérka Alena VANEKOVÁ

Výdatnou posilou novej ofenzívy aktivít SuperDRIVE je angažmá Aleny Vanekovej. Táto mladá manažérka ostatných 5 rokov viedla mimoriadne úspešný tím najväčšieho online autobazáru na slovenskom internete: www.autobazar.eu. Aj vďaka nej má spomínaný autobazár ohromne veľkú návštevnosť, obľúbenosť medzi predajcami či klientami a korektný prístup k užívateľom. Alena Vaneková teraz svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti komunikácie s klientom a urgentnému reagovaniu na nové požiadavky klientov naplno využije v službách oboch značiek - SuperDRIVE a Motorevent.