Voľne jazdy na okruhoch sú zväčša plné Mkových bavorákov, Civicov Type R, 911 GT3 a ďalších superšportov, za desiatky tisíc eur, majú stovky koní a niektoré dokonca aktívnu aerodynamiku. V tom sa v boxoch objaví zlatá Toyota Yaris z roku 1999. Po počiatočných záchvatoch smiechu majiteľov klasických žihadiel prichádza zdesenie. Tá krabička sa v zákrutách doťahuje! Čo to má znamenať? Toyota Yaris na okruhu? WTF?! :)

Vysoká škola šoférovania

To nie je možné! Presne takto to vyzerá, keď za volant sadne človek, ktorý to má prosto v rukách. Dale Lomas je jedným z hlavných protagonistov internetovej stránky BTG - Bridge to Gantry. Okrem toho, že preteká v sérii VLN s Toyotou GT86 CUP, má ešte jedno hobby. Takzvaný Club 1000 je VIP klub pre členov, ktorí si zaplatia 149 € a môžu sa zúčastňovať na najrôznejších jazdách a pretekoch na Nurburgringu. Vtip je v tom, že podmienka je auto s obsahom motora 1,0l! To zaručuje nízkorozpočtovú zábavu. A že zábava to je s veľkým Z! Pozrite sa ako sa krotia pretáčavé šmyky s predným náhonom a chabými 68 koníkmi. A hlavne ako sa využíva potenciál auta nie na 100 %, ale na 101 %.

PROFÍK S MAZDOU MX-5 ZOSMIEŠNIL PORSCHE ...

Vždy s úžasom sledujeme videá, kde sa automobilky snažia prekonávať rekordy na legendárnom nemeckom Nurburgringu. Piloti ...

08. 01. 2017