Škola bezpečnej jazdy SuperDRIVE robí v októbri 2016 nábor nových inštruktorov. Z predošlého výberového konania, ktorého sa v auguste 2014 zúčastnilo až 30 uchádzačov, vzišli dvaja inštruktori, s ktorými sme vo firme veľmi spokojní. Naše kapacity sú však znova napnuté a keďže roboty je stále viac, prichádzame prakticky presne po dvoch rokoch so zaujímavou ponukou zas. Ak chceš byť jedným z nás, pozorne si prečítaj nasledovné riadky.

Celodenné výberové konanie prebehne v tréningovom centre SuperDRIVE na letisku v Trenčíne v sobotu 08.10. Uchádzači prejdú vstupnými testami z oblasti znalosti konštrukcie a elektronických systémov áut, skúškou prezentačných schopností, testom cudzieho jazyka a vodičskými zručnosťami vo viacerých testoch ako vyhýbacie manévre a autoslalom. Účasť v konkurze je bezplatná, no záujemcovi musí byť potvrdená spoločnosťou SuperDRIVE. Náklady spojené s účasťou spoločnosť neprepláca. Jedná sa o externú formu spolupráce, nie trvalý pracovný pomer!

Ak máš záujem stať sa inštruktorom školy šmyku/bezpečnej jazdy, toto sú naše základné vstupné podmienky:
 

* zmysel pre bezpečnosť na cestách a znalosť pravidiel cestnej premávky,
* príjemné vystupovanie,
* prezentačné zručnosti,
* schopnosť improvizovať,
* ochota niesť zodpovednosť,
* vek do 35 rokov,
* aktívny vodič (najazdených min. 100 tisíc km),
* minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,
* schopnosť plynule komunikovať v angličtine, alebo nemčine,
* reprezentatívny vzhľad, 
* mať k dispozícii auto.

Vzhľadom na to, že drvivú väčšinu tréningov realizujeme na západnom Slovensku, táto pracovná ponuka má význam primárne pre záujemcov z tejto oblasti Slovenska.
 

Ak vyššie uvedeným kritériám vyhovuješ, zašli svoj životopis na adresu superdrive@superdrive.sk. Uzávierka prihlášok je 6.10.2016.