Tesla Model S je trhu už od roku 2012 a hoci je výrobca známy svojim nekonvenčným prístupom, vyzerá to, že prišiel čas na miernu modernizáciu. A to aj napriek tomu, že majitelia Modelu S dostávajú cez internet do svojho auta pravidelne nové funkcie a softvérové vylepšenie. Elektromobil sa tak modernizuje v podstate priebežne. Teraz však prišiel na rad aj hardvér.

Model S dostane novú prednú masku, LED svetlá a režim "ochrany proti biologickým zbraniam". Možno prídu aj výkonnejšie batérie.

Tesla Model S je na trhu už od roku 2012 a tak prišiel čas na miernu zmenu

Čo bude teda nové. Model S dostane novú prednú masku, LED svetlá a novú paletu farieb. V interiéri pribudnú odkladacie priestory a ventilované sedadlá. Elektrický sedan dostane aj systém filtrácie vzduchu s režimom "ochrany proti biologickým zbraniam", známy z Modelu X. Šušká sa tiež, že do ponuky Modelu S pribudne aj verzia so 100 kWh batériou, pričom batéria s najväčšou kapacitou v súčasnom portfóliu Modelu S má 90 kWh. Facelift by mal prísť už tento týždeň aj s mierne upraveným cenníkom.

 

Zdroj: carscoops

TEST TESLA MODEL S P85+

TEST TESLA MODEL S P85+

Automobilová revolúcia? Kdeže! Mnohí novinári takto s horúcou hlavou plýtvajú prisilné slová na mnohé viac-menej ...

01. 06. 2014
TESLA MODEL S PREŠLA Z KOŠÍC DO BRATISLAVY NA JEDNO NABITIE!

TESLA MODEL S PREŠLA Z KOŠÍC DO ...

Len nedávno sme vám, vďaka chalanom z Tesla Clubu Slovakia, priniesli rozsiahly test elektromobilu Tesla Model S P85+. Už ...

18. 06. 2014
ELON MUSK PREDSTAVIL MODEL X, NAJBEZPEČNEJŠIE SUV S DOJAZDOM CEZ 400KM

ELON MUSK PREDSTAVIL MODEL X, ...

29. september tohto roka bol pre fanúšikov elektromobilov výnimočný deň. Tesla totiž oficiálne odhalila dlho očakávané ...

30. 09. 2015
TESLA MODEL 3 PRINÁŠA REVOLÚCIU ELEKTROMOBILOV V CENE A DOJAZDE

TESLA MODEL 3 PRINÁŠA REVOLÚCIU ...

Tesla sa od ostatných automobiliek líši a inak robí aj predstavovanie nových produktov. Kým väčšina výrobcov ...

01. 04. 2016