Power Tuning Party 2013

Stálu divácku kulisu počas poobedia zabezpečila zóna show&shine, kde sa spolu so sexi modelkami prezentovali kúsky registrované do súťaže Tuning battle. Ani tento rok sa Power Tuning party nezaobišla bez hlasitého revu motorov - merali sa decibely výfukov a hodnotila aj krása zvukového prejavu vozidiel. Masívne zvukové vlny sa ale nešírili len z kovových rúr, ale aj z extrémnych auto hi-fi systémov. Subwoofre sa triasli v rámci súťaže dB Drag a hodnotila sa tiež i kvalita audio zástavby. Prvý krát do Bratislavy zavítala aj jedinečná Low rider show z Viedne, v ktorej špeciálne prestavaný, prekrásny veterán "Porno-Benz" presvedčil obecenstvo o svojich "tanečných" schopnostiach. Popri kochaní sa v kráse jedinečných automobilov si na svoje prišli i fanúšikovia populárnej hudby a extrémnych športov. Na javisku sa predviedla tanečná formácia Phantoms Crew, stálica popovej scény Igor Kmeťo, nová hviezda hip-hopu KALI a svoje famózne cyklotrialové umenie prezentovali aj majstri Tomáš Langermann a Alex Hrubý.

 

 

Vydarený deň sa po zotmení korunoval hodnotenou, populárnou disciplínou  „Light tuning“, kedy sa k slovu dostali nádherné svetelné kreácie v interiéroch a tiež exteriéroch coolových vozov a od pol desiatej začalo premietanie filmu Rýchlo a zbesilo 5 v priľahlom autokine.

 

Power Tuning Party 2013

Výsledky:

Najkrajšie autá zrazu TOP 5:
Ondrej Dobrota - Lincoln Zephyr custom car,
David Mádle "Psycho" - Škoda Fabia,
Štefan Nagy - Daewoo Lanos,
Katarína Šipková - VW Beetle,
Pavol "Hederik" Onderík - Fiat Barchetta


TOP stance: BMW 3 touring "Fuxo"

VIP style: Chrysler 300C - Daren Šortner

Best sport car: Honda S2000 - Marek Kliment

Extra cena partnera: VW chrobák - Matej Šmýkal

Najkrajší zvuk: Pontiac Firebird - Daniel Čiasnoha

Najhlučnejší výfuk: Heňo Škula - VW Golf 2 (131,6dB)

 

Light tuning:
Kia Ceed - Patrik Husár,
VW Golf III - Michal Murín,
Fiat Grande Punto - Jaro Hlucháň


Druhý tohtoročný "Power-zraz" sa uskutoční 24. augusta na strešnom parkovisku nákupného strediska Europa Shopping Center Banská Bystrica s priamym vstupom do nákupnej zóny a najväčšieho slovenského klubu Ministry of Fun, kde sa bude konať nočná after party.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 24 obrázkov