Balíky úprav obsahujú aj výkonový tuning a tiež riešenia pre zlepšenie športových jazdných vlastností. Hlavným cieľom bolo ponúknuť budúcim majiteľom ešte väčšiu radosť z jazdy - teda športovejšie jazdné vlastnosti. Tie, samozrejme, nemožno dosiahnuť bez zásahov do riadiaceho manažmentu motora, známeho ako ECU a podvozka. Individualizáciu vzhľadu ponúkajú hneď v troch rôznych témach.Prečo práve štyri? V ABT sa rozhodli venovať hneď všetkým trom aktuálne dostupným modelom. Teda A1 1.2 TFSI, ktorá má sériovo 63 kW (86 k) a teraz 85 kW (115 k). Verzia s motorom 1.4 TFSI môže mať na miesto sériových 90 kW (122 k) zaujímavejších 110 kW (150 k) nuž a vznetový 1,6 l TDI motor môže dostať k dobru po 20 koníkov. To znamená, že slabšia 66 kW (90 k) verzia bude mať 81 kW (110 k) a silnejšia 77 kW (105 k) môže mať 92 kW (125 k).

K väčšej sile ponúka ABT tuhší set pruženia, väčšie 17 a 18" disky a mierne väčší rozchod. Pre Audi A1 vytvorili tri rôzne postavičky: červený Klecks - teda škvrnka, pre mladé mestské typy, Aloha pre nové pohodové deti kvetov a čierny High Voltage pre diabolské duše :)

Všetky témy majú prepracovaný zadný difúzer, ukončenie dvojvýfuku uprostred nárazníka, prahy, a predný spojler. Na zozname sú aj zmeny v interiéri, stačí si zaželať. Vaše želania nemusia byť splnené len v ďalekom Nemecku. ABT má totiž zastúpenie aj u našich južných susedov ABT Sportsline v Debrecíne, alebo v Prahe u predajcu Porsche Inter Auto Praha.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 16 obrázkov