Britský špecialista na úpravy dodal kolesá. Disky - model Kahn RSL - disponujú mierami 21 x 9 palcov na prednej náprave a 21 x 10.5 vzadu a pôsobia vskutku impozantne. Kahnovci sa podpísali aj v interéri, kde najmarkantješími úpravami je čalúnenie do kože z ich dielne a inými, bližšie nešpecifikovanými úpravami. 

Ostatné komponenty dodal Lorinser. Presnejšie sa jedná o decentné štylisitické úpravy v podobe prahových nadstavcov a rovnako doplnili aj výduchy za predným blatníkom, ktoré odvádzajú horúci vzduch od predných bŕzd.

Podľa šéfa a zakladateľa firmy Lorinser - Marcusa Lorinsera je tento projekt cestou, ako uspokojiť potreby aj najnáročnejších zákazníkov vďaka rozdielnym prístupom britských a nemeckých dizajnérov.

Podľa šéfa a zakladateľa firmy Lorinser - Marcusa Lorinsera je tento projekt cestou, ako uspokojiť potreby aj najnáročnejších zákazníkov vďaka rozdielnym prístupom britských a nemeckých dizajnérov. My túto invenciu schvaľujeme a myslíme si, že cesta spolupráce pri ladení áut otvára nové, doteraz nepoznané možnosti.