Volkswagen Polo R-Line

Volkswagen Polo R-Line

Základom úpravy na VW Polo R-Line je sada spojlerov a aero doplnkov: predný a zadný nárazník, zadný podnárazník a difúzor, strešný spojler, bočné prahy, predná maska alebo chrómová koncovka výfuku. Povinnou jazdou sú potom nové kolesá o rozmere 16" alebo 17", teda tak akurát na auto tejto váhovej kategórie. To všetko je teraz o 15 mm nižšie a celkový dojem je viac než slušný. Farieb je na výber niekoľko, avšak každá vysoko vyčnieva nad tým, čo si bežne môžete na svoje Polo objednať: Deep Black Pearl Effect, Reflex Silver Metallic, Pepper Grey Metallic, Shadow Blue Metallic, Hot Orange Metallic, Candy White, and Flash Red.

Veci sa zmenili k lepšiemu aj v interiéri. Strohý a nudný kokpit je minulosťou. Teraz mu kraľujú sedačky z verzie GTI, športový volant, nové Alcantara čalúnenie, kovové doplnky, prahové lišty či čierny strop. Suchopárny nemecký hatchback je razom ako z iného sveta.

A čo táto sranda stojí? Exteriér R-Line je v ponuke za € 1,450 pri výbave Comfortline a € 1,010 pri vyššej Highline. Interiér je otázkou príplatku vo výške € 855 pri výbave Comfortline a € 450 v prípade, ak ste si objednali Polo Highline. Čo poviete, dopriali by ste tieto fajnovosti pre svojho krpca od VW?