Čo ponúkajú?

Zvýšenie výkonu chiptuningom. Softwarovou (ďalej len SW) úpravou riadiacej jednotky zmeníme konkrétne parametre motora. Vozidlo má po úprave vyšší výkon, ale najmä krútiaci moment. Ten vytvára dynamiku a rýchlejšiu akceleráciu. Výsledkom je, že predbiehate bezpečnejšie a auto jazdí svižnejšie. Úpravy od Xtuningu nemajú negativný dopad na životnosť motora, prevodovky, spojky alebo ďalších hardwarových súčasti auta. Možno neviete, ale v Českej republike je nutné mať pre takéto úpravy HOMOLOGÁCIU schválenú Ministerstvom dopravy a štátnou skúšobňou. Tú XTuning, samozrejme, má a splňuje tak vysoké nároky Ministerstva dopravy na úpravu SW riadiacich jednotiek.

Zníženie spotreby paliva. SW úprava riadiacej jednotky motora ma taktiež pozitívny vplyv na spotrebu vozidla. Tá sa môže znížiť až o 1,5 l/100km. Vďaka zvýšenému krútiacemu momentu v nízkych otáčkach. SW úpravu vykonávajú na turbodieslových, turbobenzínových, ale tiež aj atmosférických motoroch.

XTuning do konca septembra ponúka slovenským zákazníkom celoplošnú zľavu až 20%.
Xtuning

Poistenie továrnych záruk. Ako jediný v brandži ponúkajú poistenie továrnych záruk pre autá, v záruke. V prípade, že si dáte vykonať softwarovú úpravu auta, ktoré je v záruke, vystavujete sa tým nebezpečiu, že záruky autorizovaný predajca zruší. XTuning má elegantné a legálne riešenie. Môžete si dovoliť softwarovú úpravu bez rizika zrušenia záruky.

Záruka. Na každú SW úpravu v riadiacej jednotke motora (ECU) poskytujú 2-ročnú záruku. Ďalej poskytujú doživotnú záruku na vrátenie softwaru do originálneho stavu a to zdarma.

Kde softwarovú úpravu vykonávajú?

V ponuke je hneď niekoľko možností, ako SW úpravu vykonať.

* navštívi vás technik u vás doma a vykoná SW úpravu tzv. "po kábli" (cez OBD zásuvku). S touto úpravou získavate ZDARMA meranie výkonu po SW úprave na výkonovej valcovej brzde v Jihlavě. Čoskoro pribudne jedna aj na Slovensku.
 

* Navštívite centrálu v Jihlavě, kde vykonajú meranie výkonu pred a po SW úprave. Odmerajú originálne a súčasné hodnoty výkonu a krútiaceho momentu vozidla. Následne prebehne SW úprava. Váš originálny SW aj úprava ostane archivovaná pre prípadné ďalšie využitie.

Ako celý proces prebieha?

V tomto videu uvidíte všetko o tom, ako SW úprava u nás prebieha.

Akcia a kontakt

V súčasnej dobe ponúkajú Slovenským zákazníkom 20% zľavu na SW úpravu. V prípade záujmu o informácie alebo SW úpravu, prosím kontaktujte manažéra p. Patrik Krupička na tel.: +421 905 941 827, alebo na email patrik.krupicka@xtuningcz.sk