Krv, jedna z najcennejších tekutín sveta. Kým je človek zdravý, jej potrebu si často neuvedomuje. Keď je v zdravotnej núdzi, alebo niekto z jeho blízkych, začne si uvedomovať jej cenu. Inštitúcie pravidelne vyhlasujú akcie darovania krvi, či už prostredníctvom Červeného kríža, alebo rovno cez krvné banky. Preto ak môžete, nemáte žiadne zdravotné problémy, raz za čas krv darujte. V týchto dňoch chce pomôcť aj Uber. 

 

A to tak, že každému zjednoduší darovanie krvi. Preto vyzýva k jednému z najšľachetnejších činov a pomoci tým, ktorí to skutočne potrebujú.

Ak nemáte čas sa pretĺkať MHD a chcete v týchto dňoch darovať v Bratislave krv, využite Uber. Odvezú a aj privezú vás zadarmo. 

Pomáhanie majú ľudia jednoducho v krvi. Aj preto chce Uber spolu s tebou tento týždeň pomôcť tým, ktorí to potrebujú najviac. Ak máš chuť pomáhať aj ty, radi ťa od utorka do piatka zadarmo odvezú do Národnej transfúznej stanice v Ružinove. A samozrejme, po darovaní ťa odvezú kamkoľvek v rámci Bratislavy, takisto zadarmo.

 

Ako na to?

  • v utorok 5. decembra, v čase od 07:00 do 16:00 hod. a od stredy do piatka v čase od 7:00 do 13:00 si otvor aplikáciu Uber,
  • do aplikácie v záložke Platba zvoľ možnosť Pridať promo/darčekový kód,
  • naťukaj promokód DARUJKRV,
  • automaticky sa ti aktivuje zľava 100 % na jazdu na pracovisko Národnej transfúznej stanice na Ružinovskej 6 a naspäť,
  • zavolaj si Uber, ktorý ťa pohodlne zavezie priamo tam, kde môžeš darovať krv (Ružinovská 4810/6),
  • po darovaní si opäť zavolaj Uber a zadarmo ťa zavezieme kamkoľvek v rámci Bratislavy.

Zdroj: Uber

Foto: mojandroid