Naštartoval sa nový rok. Viacerí organizátori pripravujú ďalšie Auto akcie. Dúfam, že kalendár bude aj tento rok nabitý rovnako ako v lani. Prakticky nebol víkend, aby sa na východe Slovenska nedialo väčšie automobilové podujatie. Niektoré sú už oficiálne potvrdené aj na tento rok. Ktoré z nich stáli za to?

 

 

Na výber bolo takmer všetko. Od prevládajúceho tuningu, počnúc veľkým zrazom vo Svidníku, cez statický Bardejov, až po menšie rozbiehajúce sa podujatie v Stropkove. Za Prešovským krajom nezaostával ani Košický kraj. Od Illegal night, cez akcie pri obciach Bidovce, Rozhanovce, poprípade menšie stretko v krásnom prostredí Vinného jazera. 

 

Kto tuningu neholduje, mohol sa prísť pokochať opačným automobilovým smerom, veteránmi, a to na Zemplín veterán rallye. Akcia mala skutočne široký okruh miest, kadiaľ sa presúvali. Ak ste fanúšikmi starých áut a tu ste neboli, máte čo ľutovať. 

 

Pre fanúšikov offroadu sa konala Máčanka. Organizátori už minulý rok potvrdili, že akcia bude konať aj tento rok. Nemusíte mať špeciálne radi tvrdý offroad, aby ste túto akciu ocenili. 

Na výber bolo takmer všetko. Od prevládajúceho tuningu počnúc veľkým zrazom vo Svidníku, cez statický Bardejov, až po menšie rozbiehajúce sa podujatie v Stropkove. Za Prešovským krajom nezaostával ani Košický kraj. Od Illegal night, cez Bidovce, cez Rozhanovce, poprípade menšie stretko v krásnom prostredí Vinného jazera. 
Kto však tuningu neholduje, mohol sa prísť pokochať veteránmi na Zemplín veterán rallye. Akcia mala skutočne široký okruh miest, kadiaľ sa presúvali. Ak ste fanúšikmi starých áut, tak ak ste sa nezúčastnili, máte čo ľutovať. 
 

Minulý rok sa akciám na východe SR darilo. Dúfam, že tento rok to bude ešte lepšie. Pozrite si krátke videoklipy z najlepších akcií.

Tuning Show Bardejov

Tuning zraz Svidník

VIDEOSPOMIENKA NA LETO. ZRAZY 2016 NA VÝCHODE SLOVENSKA

VIDEOSPOMIENKA NA LETO. ZRAZY 2016 NA ...

V mrazivom počasí si trochu zaspomínajme na teplo. S letom idú ruka v ruke zrazy. Či už legálne, alebo nelegálne. Dnes ...

15. 01. 2017
ZASPOMÍNAJME NA LETO S CASSOVIA WARS 2017!

ZASPOMÍNAJME NA LETO S CASSOVIA WARS 2017!

Zima beží v plnom prúde a mnohým z nás chýba leto. Čo k nemu patrí? No predsa slnečné lúče, rýchle autá, akcie, ...

19. 12. 2017

Tuning day Stropkov

Illegal Night Košice

Máčanka Belá nad Cirochou