Ruku na srdce. Ako často dezinfikujete klimatizáciu? Odborníci sa zhodujú, že je vhodné ju dezinfikovať raz ročne. Inak vám z nej hrozia rôzne zápachy a alergikom aj mnohé nečakané problémy s dýchaním. Aj klímu doma či v práci vám chodia skontrolovať raz ročne. Prečo by tá v aute mala byť zanedbávaná dlhšie? Nejeden z vás strávi v aute viac času než v kancelárii. KV Detail ručná autoumyváreň sa k tomuto názoru pridáva. Preto ponúkajú dezinfekciu ozónom za akciových 15,- Eur.

 

Na čistenie používajú vysokovýkonný ozónový generátor s produkciou ozónu až 7000 mg za hodinu! Pre porovnanie, v servisoch sa bežne stretnete s generátormi s produkciou 500 - 2000 mg/h.

Ozón (O3) je prudko reaktívny plyn so silným dezinfekčným a oxidačným účinkom. Účinne likviduje až 99,9% baktérií, vírusov a plesní. Pri dezinfekcii ozónom dochádza k prasknutiu bunkovej steny týchto mikróbov, čím sú účinne likvidované a to až 100 krát rýchlejšie ako chlórom. Ozón ako plyn sa dostane aj na ťažko prístupné miesta. Ďalšou výhodou je, že vďaka silnej oxidácii likviduje aj všetky zápachy organického a anorganického pôvodu v interiéri vozidla napr. zafajčený alebo zatuchnutý interiér, zápachy vyvolané farbami, lakmi, plastmi a inými chemikáliami.

Pozor! Ako bonus pri dezinfekcii klimatizácie Vám personál KV Detail dezinfikuje interiér. Využite túto akciu do 31.8.2015. Objednávky na 0907 079 922 alebo info@kvdetail.sk