V KV Detail už dlhšiu dobu robia osvetu aj v oblasti aké zmesi používať a ktorým sa naopak vyhnúť. Napríklad článkom Vodný kameň na laku. V poslednom období autoumyváreň navštevuje veľa klientov, ktorým vznikol vodný kameň v podobe nepekných fľakov po kapote, nárazníku, čelnom skle, streche a iných častiach vozidla.

Ponuka KV Detail je momentálne rozšírená o program zimnej prípravy vozidla, v rámci ktorého bezplatne dolejú špičkovú a osvedčenú nemeckú zmes SONAX Extreme. Ide o mimoriadne účinnú a najmä bezpečnú zmes, ktorá neškodí laku, plastom, gumovým, chrómovým ani iným častiam vozidla. Čistiaci výkon je zabezpečený vďaka SMART DYNAMICS technológii a jedinečnej kombinácii povrchovo aktívnych látok, ktoré znižujú povrchové napätie vody a koncentrát je tým oveľa úspornejší.

Pokiaľ máte záujem si sami doplniť zmes do ostrekovačov a objednáte si ju od oficiálneho distribútora www.sonax.sk máte garanciu, že dostanete 100 % originál Sonax produkt. Kvapaliny Sonax majú aj ďalšiu výhodu - nenarúšajú aplikovaný vosk na laku. Pokiaľ máte voskované vozidlo, so zmesami Sonax je vosk v bezpečí. Sú teda vhodnou prevenciou. Sú bezpečné a účinné.

Zhrnutie. Pár ušetrených centov za lacné, agresívne zmesi do ostrekovačov môžu mať neskôr za následok niekoľko desiatok eu

r za odstránenie vzniknutého vodného kameňa strojovým leštením. Venovali sme sa tomu v poslednom článku:

V prípade záujmu o zmesi SONAX si ich objednajte od oficiálneho distribútora z www.sonax.sk kde máte garanciu, že dostanete 100 % originál Sonax produkt. Druhá možnosť je zimná akcia v KV Detail umyvárni, v rámci ktorej vám zmes Sonax doplnia bezplatne.