Nedávno sme vám priblížili niekoľko poľských pesničiek s auto tematikou. Niektoré boli lepšie, niektoré horšie. Poliaci si však dokážu spraviť srandu z hocičoho a aj keď nepreliezam YouTube podrobne, tento song ma naozaj „dostal“. Krádež autorádia je totiž veľmi nepríjemná situácia. Poliaci však dokázali aj o tomto naspievať pesničku a dokonca na melódiu známej piesne od Enrique Iglesiasa.

O čo teda ide? V hlavne úlohe okradnutý občan, zlodej, FSO Polonez a autorádio Pioneer. K tomu melódia zo známeho hitu od Enrique Iglesias Subeme La Radio. I keď som originálnu verziu pesničky naozaj nemusel, prišla mi ako obyčajná „odrhovačka“, ktorú púšťali každých 5 minút v rádiu, upravenú verziu od Poliakov naozaj môžem.

Veď posúďte sami, páči sa vám viac originál alebo upravená poľská verzia, ktorá má bližšie k auto tematike? Mne rozhodne táto. :)

Ešte by som prispel jednou auto tematikou, keď už tí Poliaci dokážu prespievať svetoznáme hity so zaujímavým textom. Pamätáte sa na letnú odrhovačku Despacito od Luis Fonsi? Nie je lepšie to prespievať na autotematiku? Najlepšie na „prťavé“ Daewoo Tico? No posúďte sami, ja si veru medzi oboma hitmi naozaj neviem vybrať, ktorý je lepší. :)

12 PESNIČIEK S AUTOTEMATIKOU

12 PESNIČIEK S AUTOTEMATIKOU

To, že značky, alebo konkrétne modely áut majú vlastné pesničky, nie je nič výnimočné. Ľudia sú s nimi zžití, tak ...

20. 03. 2017
MÔŽE MAŤ NIEKTO PESNIČKU NA TÉMU PASSAT TDI? POLIAK MÔŽE! :)

MÔŽE MAŤ NIEKTO PESNIČKU NA TÉMU PASSAT ...

Sú veci, ktoré patria do rubriky - to nevymyslíš, to je život. Tu je jedna z nich. Napadlo by komukoľvek z vás, urobiť ...

07. 03. 2017