Rovnako ako pred rokom, aj túto nedeľu sa v rámci tradičného statického podujatia predstaví spoločnosť Metal-Finish. Ešte zaujímavejšou správou je, že firma so zabehnutou prevádzkou má novú technológiu leštenia hliníkových materiálov. Bez preháňania, toto by ste si naozaj mali pozrieť zblízka. Budete presvedčení, že takto sa dajú disky upraviť len pochrómovaním...

Zástupcovia Metal-Finish tvrdia, že nový spôsob leštenia je najlepšou a najefektívnejšou metódou na trhu. Ušľachtilosť opracovania materiálu vidno už len na pohľad do najmenšieho detailu, a hlavne celoplošne do najmenšieho záhybu. Navyše to bez OXIDÁCIE časom.

 

Nová metóda v porovnaní s pôvodnou prináša absolútne nové možnosti, ktoré bolo možné dosiahnuť len pochrómovaním.  To znamená, že napríklad automobilový ALU disk je vyleštený celý, z boku, z vnútra, zo zadu, i v dierach pre skrutky, čo pri "starej" metóde leštenia nebolo možné. Pri pochrómovaní sa ale stráca ušľachtilosť pôvodného materiálu a úprava pochrómovaním je násobne drahšia. Efekt chrómu dokáže nová technológia Metal-Finish poskytnúť aj na diely ako brzdové strmene a tiež pozlátenie drobných skrutiek viacdielnych diskov.

Úprava kovových povrchov novým spôsobom leštenia doslova vyzerá ako pochrómovanie. Nová technológia značky Metal-Finish je však lacnejšia, rýchlejšia a zachováva pôvodný materiál.

 

Okrem Hliníkových Diskov do priemeru 22" vyleštia i väčšinu motorových častí ako hlava valcov, blok motora, výfukové zvody, sanie, výfuk..., čo má svoje uplatnenie nielen pri úprave t.j. vizuálnej stránky, ale aj funkčnej, t.j. vyleštenie kanálov, bloku, sacieho potrubia až po škrtiacu klapku. Využitie leštenia je rozsiahle. Iste vás zaujíma cena tejto lesklej práce. Pozrite si cenník leštenie Metal-Finish.


METAL-FINISH
Poľovnicka 19
900 28 Ivanka pri Dunaji

www.metal-finish.sk