Výhradný dovozca autokozmetickej značky AUTOGLYM sa zo spolupráce so seriálom AZ pneu AutoSlalom veľmi teší. O to viac, že sa usporiadatelia snažia dostať motoršport aj na východ Slovenska. Jasným dôkazom je ďalšie hlavné partnerstvo kde je značka AUTOGLYM súčasťou mena pretekov. Predošlá spolupráca na západe Slovenska totiž priniesla žiadané ovocie v podobe zviditeľnenia značky pre bežného spotrebiteľa tzv. Hobby triedy tejto autokozmetiky.

Pre preteky II. AZ pneu AutoSlalom AUTOGLYM v sobotu prvého októbra vo Svidníku pripraví dovozca atrakciu vo forme súťaže o najlepšie napastovanú/navoskovanú kapotu. Priamo na pretekoch prebehne zábavná súťaž o najrýchlejšie napastovanie kapoty. Víťaz dostane štýlovú tašku s produktmi AUTOGLYM v hodnote 100 €.


Toto je hlavná výhra sobotňajšej súťaže v pastovaní kapoty

Toto je hlavná výhra sobotňajšej súťaže v pastovaní kapoty


Počas dňa budú zástupcovia značky k dispozícii, aby predviedli produkty, poradili a vysvetlili ako ich správne používať, šetriť čas aj námahu. Takto sa môžete veľmi jednoducho dozvedieť ako najlepšie a najúčinnejšie udržiavať Vaše auto v top stave s minimom námahy. Jednotlivé produkty si môžete priamo na mieste aj kúpiť.