Čiastočne chápem prečo o tom u nás vieme relatívne veľmi neskoro, aj keď na rôznych fórach je to známe už aj mesiac.  Napriek tomu, ako skvelé výrobky pre nápravy PowerFlex ponúka, náš trh túto renomovanú značku, a dovolím si tvrdiť základnú pomôcku každého jazdca hrubo ignoruje. A to je veľká škoda, pretože podľa vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že výmena sériových mäkkých silentblokov náprav za krásne fialové a žlté od PowerFlexu o poznanie zlepšia schopnosti každého auta, najmä v zákrutách! Pritom, miera komfortu sa takmer vôbec nezmení.

26. 11. 2009 bude pre PowerFlex navždy smutným dátomom. Všetko na čom títo šikovní nadšenci motoršportu 13 rokov pracovali zožrali plamene v jedninú noc. Ako však sami zástupcovia firmy tvrdia, PF zhorel, ale nezomrel. Opravy začali pár dní po nešťastí, ktorého rozsah dokumentuje až 19 hasičských áut a až 100 hasičov.

PoweFlex sa preto ospravedlňuje za mimoriadne meškanie dodávok a pomalšie vybavovanie nových objednávok, ale to je v tomto stave úplne pochopiteľné...