Jankov Vŕšok považuje väčšina pretekárov za najlepší, najnáročnejší a najnebezpečnejší kopec v pretekoch automobilov do vrchu na Slovensku. Dennis sedel v Octavii prvý a netrúfal si predpovedať výsledok. Navyše sa tím musel v sobotu vyrovnať s vrtochmi počasia, keď v polovici druhej ostrej jazdy prišiel orkán a organizátori museli preteky prerušiť. Piloti Slovenského kopcového pohára (SKP) v tom čase už mali sobotné preteky za sebou.

G-Performance

Nová technika tíme G-Performance, Škoda Octavia 2,0 l, 20 v, 265 koní, 900 kg

Dennis patril počas víkendu k najlepším. V sobotu nielen že vyhral triedu dvojlitrov NP3-2000, bol najrýchlejší aj v absolútnom poradí SKP! Jazdil veľmi vyrovnane, jeho čas 2:08,040 v prvej a 2:08,831 v druhej jazde nedokázal nikto z pretekárov SKP prekonať. V nedeľu ešte zrýchlil a obhájil prvenstvo v triede aj v absolútnom poradí. V prvej jazde dosiahol čas 2:05,988 a v druhej 2:03,717. Navyše bol v nedeľu najrýchlejší medzi predokolkami nielen v hodnotení SKP, ale celého podujatia.

G-Performance

Dennis Zeťak počas víkendu vyhral obidva preteky SKP na Jankovom Vŕšku. Vybojoval prvé miesta v triede NP3-2000 a aj v absolútnom poradí.

Celý tím G-Performance a Dennis ďakujú reklamným partnerom za pomoc a dôveru: spoločnosti ZF Pakra Nová Baňa, Crealab.sk, Autogrip.sk, Hyperinzerce.cz, Slovenská inzercia a Topspeed.sk

G-Performance

Partneri tímu G-Performance