Mapka pre vás, aby ste nezablúdili.

Organizátor podujatia spolu so spoločnosťou RegioJet zabezpečil jednoduchý spôsob dopravy. Z Bratislavy sa dostanete vlakom do obce Orechová Potôň každú hodinu. Z Komárna pôjdu počas jednej hodiny dokonca až dva vlaky. Zo stanice Orechová Potôň do areálu bude jazdiť kyvadlová doprava, ktorá bude pre návštevníkov zadarmo. Ak na Slovakia Ring prídete týmto spôsobom, dostanete zľavu 10% na kúpu vstupenky priamo na mieste.

 

Návštevníci, ktorí prídu autom, budú mať k dispozícii zväčšené parkovisko, ktorého kapacita dosahuje takmer dvojnásobok tej minuloročnej.

 

Majstrovstvá sveta cestovných automobilov FIA WTCC naživo neuvidíte každý deň. Dovolil by som si povedať, že ide o jedno z najvýznamnejších motoristických podujatí na Slovensku.

Slovakia Ring ponúka aj takéto pohľady.

Keďže ide o dvojdňové podujatie a Slovakia Ring je pre niektorých návštevníkov poriadne ďaleko, organizátor pripravil stanové mestečko. Priamo v areáli si teda môžete rozložiť stan a sledovať podujatie počas oboch dní. Súčasťou tejto časti areálu bude prístup k vode, prenosné toalety a umývadlá pre osobnú hygienu. Prístup do stanového mestečka získate, ak si kúpite lístok na tribúnu E s lavicovým sedením na oba dni. Na osobu si pripravte 25€.

 

Lístky si môžete kúpiť na niekoľko tribún. Najlukratívnejšou je krytá tribúna A v blízkosti štartovacieho roštu s výhľadom na boxovú uličku. Montované tribúny B a C lemujú štartovú a cieľovú rovinku a teda najrýchlejší bod trate. Prírodná tribúna D ponúka výhľad na prvú a desiatu zákrutu spolu s tretím horizontom. Lavicová tribúna E poskytuje divákom výhľad na najrýchlejšiu zákrutu na trati a nájazd na druhý horizont. Kto chce vidieť zjazd z tohto horizontu musí si kúpiť lístok na prírodnú tribúnu F.

 

Zdroj: tlačová správa

Prečítajte si aj:  SlovakiaRing má celoročný darček - výhodné permanentky

Lístky si môžete kúpiť na tribúny A, B, C, D, E, F.

Pohľad do Fun zóny.