Odchod Kena Blocka bol akosi logický. Tým, že chcel okúsiť WRC na konkurencie schopnom aute bolo logické že v Subaru ostať nemôže. Jeho kroky teda smerovali do Fordu, ktorý mu dal k dispozícii nie len Focus WRC ale aj  Fiestu, ktorú vyfasoval pre domáci šampionát Rally America National Championship.

Ken-Block-Ford-Fiesta

Ken Block Ford Fiesta

Ak bol odchod Kena Blocka očakávaný, tak presný opak sa dá povedať o odchode Travisa Pastranu. Iróniou je, že počas spoločného pôsobenia týchto dvoch jazdcov v jednom týme bol Travis tým úspešnejším. Za všetko hovoria štatistiky. Od roku 2004 keď sa spolupráca medzi Pastranom a Subaru of Amerika začala dokázal vyhrať 150 rýchlostných skúšok, 40-krát sa dostal na stupeň víťazov z toho 22-krát dosiahol na stupeň najvyšší. Nehovoriac o tom, že od roku 2006 do roku 2009 sa stal absolútnym majstrom Rally America National Championship čím sa stal vôbec najmladším majstrom rally USA.

Pastrana-Subaru-Impreza

Pastrana Subaru Impreza

Travis Pastrana je známy svojou láskou k extrémnym športom a v súčasnosti je považovaný za otca freestyle motokrosu pričom on sám vymyslel hneď niekoľko trikov. Sám som zvedavý, kam povedú ďalšie kroky tohto skutočne nadaného pilota.